Specna Arms SA-S02 CORE(TM), manuální – MC

Tato replika odstřelovací pušky od Specna Arms se vyznačuje jednoduchým a spolehlivým natahovacím mechanismem, což znamená, že pušku je potřeba před každým výstřelem znovu nabít. Puška je vyrobena z kovu a vyztuženého polymeru. Kovové díly zahrnují celou sadu vnější hlavně spolu s komorou, spouští a natahovací pákou a také RIS lišty pro příslušenství a všechny montážní prvky, jako jsou šrouby. Tělo s pažbou a zásobníkem byly vyrobeny z pevného polymeru. Patka pažby je vybavena pohodlnou gumovou podložkou, jejíž tloušťku lze upravit pomocí sady výměnných vsadek. V kombinaci s nastavitelnou lícnicí umožňuje přizpůsobení pažby preferencím střelce. Implementace vyztuženého polymeru Ncore(TM) činí konstrukci velmi odolnou a matný povrch těla umožňuje replikám odstřelovacích pušek CORE(TM) zapůsobit na první pohled slušným…

Výrobce:

3 890  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14156 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato replika odstřelovací pušky od Specna Arms se vyznačuje jednoduchým a spolehlivým natahovacím mechanismem, což znamená, že pušku je potřeba před každým výstřelem znovu nabít. Puška je vyrobena z kovu a vyztuženého polymeru. Kovové díly zahrnují celou sadu vnější hlavně spolu s komorou, spouští a natahovací pákou a také RIS lišty pro příslušenství a všechny montážní prvky, jako jsou šrouby. Tělo s pažbou a zásobníkem byly vyrobeny z pevného polymeru. Patka pažby je vybavena pohodlnou gumovou podložkou, jejíž tloušťku lze upravit pomocí sady výměnných vsadek. V kombinaci s nastavitelnou lícnicí umožňuje přizpůsobení pažby preferencím střelce.
Implementace vyztuženého polymeru Ncore(TM) činí konstrukci velmi odolnou a matný povrch těla umožňuje replikám odstřelovacích pušek CORE(TM) zapůsobit na první pohled slušným dojmem. Kovové prvky jsou navíc opatřeny povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Pouzdro závěru má laserem vyryté označení Specna Arms.
Replika se skládá ze dvou hlavních prvků: tělo s pažbou a hlavně s komorou. Je to praktické řešení při přepravě a složení sestavy repliky do jedné vyžaduje pouze použití tří šestihranných šroubů. Díky 22mm montážním lištám RIS / Picatinny lze repliku vybavit libovolnou optikou a dalším příslušenstvím, jako je dvojnožka. Replika má dva oboustranné QD mounty pro uchycení taktického popruhu. Komfortní pojistka je umístěna vedle páky závěru a lze ji ovládat palcem.
Vnitřně je puška, kromě Hop-Up komory, hlavy válce a zásobníku, plně kompatibilní s oblíbeným modelem na trhu VSR-10, což umožňuje snadné ladění výkonu a širokou dostupnost náhradních dílů. Nastavovací táhlo pro Hop-Up komoru je umístěno na levé straně těla pušky, což umožňuje velmi jednoduché a rychlé nastavení přítlaku hop-upu.
Sada obsahuje:

3 zásobníky
sada imbusových klíčů pro montáž
uživatelský manuál