Specna Arms Startovací Set – M4 Rifle FLEX(TM) GATE X-ASR (SA-F02) – Černá

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou zbraň od firmy Specna Arms. Zbraně od této firmy jsou skvělým poměrem cena kvalita, jedná se tedy o zbraně které vydrží velmi dlouho a dá se na ně spolehnout. Jako akumulátor pro pohon této repliky jsme zvolili baterii ASG 11,1V s kapacitou 1300 mAh a vybíjením proudem 25C. Ta bude pro tuto zbraň to pravé a dodá jí dobrý výkon. Nabíječka IMAX B3 je velmi jednoduchá na obsluhu a zajistí dobré a bezpečné nabíjení akumulátoru. Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku. Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,25g, a my jsme…

Výrobce:

4 639  včetně DPH

Dostupnost: 28 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15147 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou zbraň od firmy Specna Arms. Zbraně od této firmy jsou skvělým poměrem cena kvalita, jedná se tedy o zbraně které vydrží velmi dlouho a dá se na ně spolehnout.
Jako akumulátor pro pohon této repliky jsme zvolili baterii ASG 11,1V s kapacitou 1300 mAh a vybíjením proudem 25C. Ta bude pro tuto zbraň to pravé a dodá jí dobrý výkon. Nabíječka IMAX B3 je velmi jednoduchá na obsluhu a zajistí dobré a bezpečné nabíjení akumulátoru.
Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku.
Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,25g, a my jsme ti sem přidali populární BLSka.
Jako malou pozornost od nás také získáš ANREUS patch a taky klíčenku.

Něco málo o zbrani:
Klasika všech klasik, primární zbraň nespočet armád po celém světě, oblíbený model mnoha hráčů airsoftu i počítačových stříleček. Tím vším je puška na bázi AR15 (M4/16) od Specna Arms. Tato klasika na bázi ikonické M4 oslní nejen klasickým designem slavné útočné pušky, ale také konfigurací vnitřních dílů, které nabízí bezkonkurenční výkon a spolehlivost.Tuto zbraň ocení jak začátečníci, tak i zkušení hráči. Výrobcem je mezi hráči stále oblíbenější značka Specna Arms, která opakovaně obsazuje přední příčky nejoblíbenějších zbraní v airsoftovém světě.Již od začátku nabízí kvalitu za skvělou cenu a má perfektní potenciál pro budoucí vylepšování výkonu zbraně.Jednoduše řečeno: stačí koupit, rozbalit, naládovat zásobníky a vyrazit hrát!
Tělo zbraně včetně výsuvné pažby je vyrobeno z odolného polymeru s nádhernou povrchovou úpravou, tahle puška je opravdu odolná a bytelná, zároveň extrémně lehká a manévrovatelná. Předurčena k ovládnutí CQB arén. Ovládání je intuitivní díky osvědčené platformě AR-15. Na levé straně naleznete přesný přepínač střelby, oboustrannou natahovací páku a na pravé straně vyhazovací okénko nábojnic, které vám umožní snadný přístup k nastavení hop-upu.Komora je sice plastová, ale precizně zpracovaná a snadno..