Specna Arms Startovací Set – M4 Rifle FLEX(TM) (SA-F02)

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou zbraň od firmy Specna Arms. Zbraně od této firmy jsou skvělým poměrem cena kvalita, jedná se tedy o zbraně které vydrží velmi dlouho a dá se na ně spolehnout. Jako akumulátor pro pohon této repliky jsme zvolili baterii ASG 11,1V s kapacitou 1300 mAh a vybíjením proudem 25C. Ta bude pro tuto zbraň to pravé a dodá jí dobrý výkon. Nabíječka IMAX B3 je velmi jednoduchá na obsluhu a zajistí dobré a bezpečné nabíjení akumulátoru. Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku. Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,25g, a my jsme…

Výrobce:

4 639  včetně DPH

Dostupnost: 17 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15147 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou zbraň od firmy Specna Arms. Zbraně od této firmy jsou skvělým poměrem cena kvalita, jedná se tedy o zbraně které vydrží velmi dlouho a dá se na ně spolehnout.
Jako akumulátor pro pohon této repliky jsme zvolili baterii ASG 11,1V s kapacitou 1300 mAh a vybíjením proudem 25C. Ta bude pro tuto zbraň to pravé a dodá jí dobrý výkon. Nabíječka IMAX B3 je velmi jednoduchá na obsluhu a zajistí dobré a bezpečné nabíjení akumulátoru.
Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku.
Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,25g, a my jsme ti sem přidali populární BLSka.
Jako malou pozornost od nás také získáš ANREUS patch a taky klíčenku.
Něco málo o zbrani:
Tělo, tubus pažby se zvětšenou pažbou typu SF, ve které je uložena baterie, stejně tak jako předpažbí ve standardu Keymod a pistolová rukojeť jsou vyrobeny z polymerového plastu vyztuženého nylonovými vlákny. Ostatní části, jako je hlaveň, flash hider a zvětšené táhlo závěru jsou vyrobeny z kovu (všechny šrouby, kolíky, vyhazovací klapka těla a záslepka jsou vyrobeny z oceli). Tělo nese označení loga SA a sériové číslo.
Vlastnosti:

Předpažbí kompatibilní se systémem Keymod
Sklopná mířidla
Hlaveň repliky má 14mm CCW závit
Replika byla plně přizpůsobena pro práci s LiPo a LiFe bateriemi

Uvnitř repliky najdete:

Systém rychlé výměny pružin ESA(TM) – To umožňuje rychlé a efektivní nastavení úsťové rychlosti repliky
8mm kluzná ložiska
Ocelová ozubená kola
Polykarbonátový plastový píst s plným ocelovým ozubením
Rotační hop-up komora
Přesná hlaveň 6,03 mm

Balení obsahuje:

replika
zásobník na 300 BBs
přídavná hlavní pružina M90
Uživatelský manuál
QC certifikát