Specna Arms Startovací Set – M4A1 RIS CORE(TM) (SA-C03)

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou zbraň od firmy Specna Arms. Zbraně od této firmy jsou skvělým poměrem cena kvalita, jedná se tedy o zbraně které vydrží velmi dlouho a dá se na ně spolehnout. Jako akumulátor pro pohon této repliky jsme zvolili baterii ASG 7,4V s kapacitou 1300 mAh a vybíjením proudem 25C. Ta bude pro tuto zbraň to pravé a dodá jí dobrý výkon. Nabíječka IMAX B3 je velmi jednoduchá na obsluhu a zajistí dobré a bezpečné nabíjení akumulátoru. Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku. Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,25g, a my jsme…

Výrobce:

4 348  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14265 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Do tohoto startovacího balíčku (setu) jsme vybrali elektrickou airsoftovou zbraň od firmy Specna Arms. Zbraně od této firmy jsou skvělým poměrem cena kvalita, jedná se tedy o zbraně které vydrží velmi dlouho a dá se na ně spolehnout.
Jako akumulátor pro pohon této repliky jsme zvolili baterii ASG 7,4V s kapacitou 1300 mAh a vybíjením proudem 25C. Ta bude pro tuto zbraň to pravé a dodá jí dobrý výkon. Nabíječka IMAX B3 je velmi jednoduchá na obsluhu a zajistí dobré a bezpečné nabíjení akumulátoru.
Ochranné brýle M4000 skvěle sednou každému (i menším obličejům) a zaručují perfektní ochranu zraku.
Ideální střelivo do této zbraně jsou kuličky o váze 0,25g, a my jsme ti sem přidali populární BLSka.
Jako malou pozornost od nás také získáš ANREUS patch a taky klíčenku.
Něco málo o zbrani:
Tělo, tubus pažby a SF pažba, kde je uložena baterie, stejně jako pistolová rukojeť, byly vyrobeny z nylonu vyztuženého polymerem. Ostatní části, jako je hlaveň, flash hider a zvětšené táhlo závěru jsou vyrobeny z kovu (všechny šrouby, kolíky, vyhazovací klapka těla a záslepka jsou vyrobeny z oceli). Tělo nese označení loga SA a sériové číslo.
Díly repliky do sebe velmi dobře zapadají a uživatel nezaznamená žádná volná místa mezi spodním a horním tělem. Použití lehkého polymerového těla umožnilo snížit hmotnost, díky čemuž je velmi vhodný pro dynamické hry nebo mil-simky s dlouhou výdrží. A co víc, vyztužení skelnými vlákny činí přijímač také odolnějším než polymerové a kovové přijímače.
Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružin ESA(TM). Díky tomuto systému je možné rychle a rychle přizpůsobit sílu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo sady speciálních nástrojů – vše, co je potřeba, je odstranit šoupátko pažby, abyste získali přístup k pružině, aby ji bylo možné vyjmout bez nutnosti vytahování nebo demontáže převodovky.
Výhody systému ESA(TM) je těžké přeceňovat. Ve světle aktuálních interních předpisů v rámci různých skupin systém zaručuje Uživateli pestrou škálu možností a dostatek v..