Specna Arms SV-98 CORE(TM) sniper – černá

Specna Arms – pojem který zná dnes již téměř každý airsofotvý hráč. Řada CORE (TM) – páteřní série populárních airsoftových replik, která na trh přinesla novou kvalitu. Díky atraktivní ceně v kombinaci s dobrým výkonem přímo z krabice a vysoce kvalitním materiálům je tato řada replik vhodná pro začátečníky i zkušené hráče airsoftu. Replika odstřelovací pušky od Specna Arms je vybavena jednoduchým a spolehlivým mechanismem klasické manuální zbraně. Replika je vyrobena z kovu a vyztuženého polymeru. Díly vyrobené z kovu zahrnují celý vnitřní mechanismus (válec spolu s komorou, spoušťový mechanismus, natahovací páku, stejně jako RIS picatiny lištu a všechny montážní prvky, jako jsou šrouby. Tělo zbraně s pažbou,…

Výrobce:

5 353  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11248 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Specna Arms – pojem který zná dnes již téměř každý airsofotvý hráč. Řada CORE (TM) – páteřní série populárních airsoftových replik, která na trh přinesla novou kvalitu. Díky atraktivní ceně v kombinaci s dobrým výkonem přímo z krabice a vysoce kvalitním materiálům je tato řada replik vhodná pro začátečníky i zkušené hráče airsoftu.
Replika odstřelovací pušky od Specna Arms je vybavena jednoduchým a spolehlivým mechanismem klasické manuální zbraně. Replika je vyrobena z kovu a vyztuženého polymeru. Díly vyrobené z kovu zahrnují celý vnitřní mechanismus (válec spolu s komorou, spoušťový mechanismus, natahovací páku, stejně jako RIS picatiny lištu a všechny montážní prvky, jako jsou šrouby. Tělo zbraně s pažbou, pažbou a zásobníkem byl vyroben z pevného polymeru a gumových doplňků.
Replika je vybavena některými díly, které jsou kompatibilní se standardem TM AWS, a také těmi, které lze najít v replikách řady WELL 44xx. Sestava válce (válec a píst) není standardní. Replika je ovšem kompatibilní s upgrade díly od AirsoftPro – jako je 45° spoušťový mechanismus – což dává velké možnosti pro možný upgrade.
Pažba má tři nastavovací polohy. Lícnici a pohodlné profilované polštářky lze výškově nastavit. Ve spodní části pažby je nastavitelný monopod, který zlepšuje stabilizaci repliky při střelbě v leže.
Vyztužený polymer NCore činí tělo zbraně velmi odolným a matný povrch zapůsobí na nejedno oko.
Replika se skládá ze dvou hlavních prvků: těla s pažbou a hlavně s komorou. Jedná se o praktické řešení, pokud jde o přepravu a skládání sestavy repliky. Pro ono složení vyžaduje zásah pouze použití tří šestihranných šroubů. Díky montážním lištám RIS / Picatinny 22 mm může být replika vybavena jakoukoli optikou a dalším příslušenstvím, jako je například dvojnožka. Pojistka je pohodlně umístěna vedle záchytu závěru.
Charakteristickým prvkem repliky je nosné ucho namontované na pravé straně repliky.

Sada obsahuje:
– replika zbraně
– zásobník
– montážní šrouby
– uživatelský manuál
– taktický popruh
– rychloládovačka
– nosn..