Nové

Specna Arms Zásobník S-Mag na 175 ran pro AK, tlačný – pískový

Výrobky značky Specna Arms nabízejí hráčům aisoft kombinaci přijatelné ceny a kvality, kterou lze nalézt pouze u špičkových replik. Díky aktivní účasti na vývoji airsoftových aktivit a dlouholetým zkušenostem byly výrobky Specna Arms vždy testovány v extrémních podmínkách, než byly představeny veřejnosti. Doporučujeme vám seznámit se s bohatou nabídkou jak airsoftových replik, tak příslušenství a tuningových dílů. Specna Arms představuje polymerové zásobníky S-Mag. Vyznačují se kompaktní, odolnou konstrukcí a štíhlým designem. Pozoruhodná je charakteristická textura loga Specna Arms na zásobnících. Zásobník je vyroben z odolného plastu a má kapacitu 175 kuliček. Díky jedinečnému designu je replika kompatibilní s většinou replik dostupných na…

Výrobce:

225  včetně DPH

Dostupnost: 40 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15023 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Výrobky značky Specna Arms nabízejí hráčům aisoft kombinaci přijatelné ceny a kvality, kterou lze nalézt pouze u špičkových replik. Díky aktivní účasti na vývoji airsoftových aktivit a dlouholetým zkušenostem byly výrobky Specna Arms vždy testovány v extrémních podmínkách, než byly představeny veřejnosti. Doporučujeme vám seznámit se s bohatou nabídkou jak airsoftových replik, tak příslušenství a tuningových dílů.
Specna Arms představuje polymerové zásobníky S-Mag. Vyznačují se kompaktní, odolnou konstrukcí a štíhlým designem. Pozoruhodná je charakteristická textura loga Specna Arms na zásobnících. Zásobník je vyroben z odolného plastu a má kapacitu 175 kuliček. Díky jedinečnému designu je replika kompatibilní s většinou replik dostupných na trhu a dokonale se vejde do různých typů taktických pouzder. S-mag zajišťuje bezproblémové podávání kuliček, a to i při vysokém ROF.