SRU – Airsoft PDW P3 Conversion Kit pro Marui Glock – Pískový

Prototypová divize je novou výrobní řadou značky SRU. SRU aplikují technologii 3D tkaní na výrobu. Tento způsob vede k rozmachu konceptů bez omezení a také umožňuje mnohem rychlejší prosazování těchto úžasných nápadů od SRU design house na trh.  Konverzní kit SR-PDW-P3 je taktický smg kit pro pistole typu Glock. Kompaktní konstrukce těla pistole typu bullpup se sklopnou pažbou. Všestranné konfigurace pro CQB či skryté nošení nebo osobní ochranu. Vlastnosti: SMG konverze SRU pro pistole Tokyo Marui G17/G18C/G34/G35 GEN3 GBB Vyrobeno pomocí 3D tisku Inovativní design, tvar a detailní značení Skládací pažba 20mm RIS montáž na přední straně (levá a horní lišta) Všestranná konfigurace…

Výrobce:

3 072  včetně DPH

Dostupnost: 9 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13397 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Prototypová divize je novou výrobní řadou značky SRU. SRU aplikují technologii 3D tkaní na výrobu. Tento způsob vede k rozmachu konceptů bez omezení a také umožňuje mnohem rychlejší prosazování těchto úžasných nápadů od SRU design house na trh. 
Konverzní kit SR-PDW-P3 je taktický smg kit pro pistole typu Glock. Kompaktní konstrukce těla pistole typu bullpup se sklopnou pažbou. Všestranné konfigurace pro CQB či skryté nošení nebo osobní ochranu.

Vlastnosti:

SMG konverze SRU pro pistole Tokyo Marui G17/G18C/G34/G35 GEN3 GBB

Vyrobeno pomocí 3D tisku

Inovativní design, tvar a detailní značení

Skládací pažba

20mm RIS montáž na přední straně (levá a horní lišta)

Všestranná konfigurace pro CQB nebo osobní ochranu či skryté nošení

Vhodné pro TM G17/G18C/G19/G34/G35 GEN3 Series Airsoft Gas Blow Back GBB pistole

Balení neobsahuje pistoli.