STRIKE SYSTEMS Strike Helma FAST – černá

Přilba Strike v lehkém a stylovém provedení. Dobrá ventilace a vynikající střih s pohodlnými podšívkami a podbradním páskem ve vojenském stylu zajišťují pohodlné a přiléhavé nošení. Helma Strike nabízí několik možností přizpůsobení. Polohovatelné pěnové vycpávky, nastavitelné bradové řemínky v kombinaci s nastavitelným páskem s číselníkem a vyměnitelným předním a zadním polstrováním s pohodlnou podšívkou; společně zajišťují, že přilba zůstane bezpečná i při těch nejnáročnějších aktivitách. Přilba Strike nabízí mnoho neotáčivých upevňovacích bodů pro rychlou montáž příslušenství na hlavu, jako jsou světla, kamery a brýle. Čtyřpolohové ARC (Accessory Rail Connectors) na boku přilby umožňují připevnění kamer, světel a COMM a držák NVG…

Výrobce:

1 218  včetně DPH

Dostupnost: 13 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15159 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přilba Strike v lehkém a stylovém provedení. Dobrá ventilace a vynikající střih s pohodlnými podšívkami a podbradním páskem ve vojenském stylu zajišťují pohodlné a přiléhavé nošení.
Helma Strike nabízí několik možností přizpůsobení. Polohovatelné pěnové vycpávky, nastavitelné bradové řemínky v kombinaci s nastavitelným páskem s číselníkem a vyměnitelným předním a zadním polstrováním s pohodlnou podšívkou; společně zajišťují, že přilba zůstane bezpečná i při těch nejnáročnějších aktivitách.
Přilba Strike nabízí mnoho neotáčivých upevňovacích bodů pro rychlou montáž příslušenství na hlavu, jako jsou světla, kamery a brýle. Čtyřpolohové ARC (Accessory Rail Connectors) na boku přilby umožňují připevnění kamer, světel a COMM a držák NVG v přední části je vybaven popruhy pro zajištění stability.
Součástí jsou boční polštářky pro pohodlí, otočné úchyty pro brýle, lišta Picatinny a adaptér ARC.
Vlastnosti:

Pohodlné polstrování
Nastavitelný pásek
Příslušenství pro ARC lištu