Placeholder

Taktický molle batoh/brašna GFC 750-1, 35l – Černá

Spojením taktického batohu s odolnou brašnou získáte multifunkční řešení s praktickými nosnými poutky na horní a vrchní straně, které vám usnadní manipulaci a nošení. Batoh je vyroben z pevného nylonu 500D a opatřen Molle vazbou, takže vám poskytne nejen odolnost, ale i možnost připevnit další kapsy a sumky podle vašich potřeb.Objem 35 litrů zajistí dostatečný prostor pro veškerou vaši výbavu, ať už se vydáte kamkoliv.Dva boční stahovací popruhy s přezkami umožní snadnou kontrolu objemu batohu, zatímco hrudní pás a nastavitelné polstrované ramenní popruhy zajistí pohodlné nošení i při delších výpravách. Klíčové Vlastnosti: Všestranný design:Batoh a brašna v jednom pro snadnou manipulaci. Molle vazba:Možnost připevnění dalších kapes a sumek pro maximální flexibilitu. Odolný materiál:Vyrobeno z pevného nylonu 500D pro zajištění dlouhé…

Výrobce:

1 511  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16276 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Spojením taktického batohu s odolnou brašnou získáte multifunkční řešení s praktickými nosnými poutky na horní a vrchní straně, které vám usnadní manipulaci a nošení.
Batoh je vyroben z pevného nylonu 500D a opatřen Molle vazbou, takže vám poskytne nejen odolnost, ale i možnost připevnit další kapsy a sumky podle vašich potřeb.Objem 35 litrů zajistí dostatečný prostor pro veškerou vaši výbavu, ať už se vydáte kamkoliv.Dva boční stahovací popruhy s přezkami umožní snadnou kontrolu objemu batohu, zatímco hrudní pás a nastavitelné polstrované ramenní popruhy zajistí pohodlné nošení i při delších výpravách.

Klíčové Vlastnosti:

Všestranný design:Batoh a brašna v jednom pro snadnou manipulaci.
Molle vazba:Možnost připevnění dalších kapes a sumek pro maximální flexibilitu.
Odolný materiál:Vyrobeno z pevného nylonu 500D pro zajištění dlouhé životnosti.
Skvělá kapacita:Rozměry 66x32x17 cm a objem 35 litrů poskytují dostatek prostoru pro veškerou výbavu.
Pohodlí nositele:Nastavitelné ramenní popruhy, hrudní pás a boční nosné ucho pro pohodlné nošení.

Vnitřní prostor je rozdělen na 3 části dvěma přepážkami, které lze sklopit pomocí zipu.Pod víkem najdete dvě velké kapsy se síťkou na drobnosti a dokumenty. Na vnější straně jsou umístěny dvě dlouhé boční kapsy na zip, ideální pro uložení příslušenství, jako jsou GBB lahve, plničky a kuličky.

Technické Specifikace:

Rozměry: 66 x 32 x 17 cm
Materiál: NYLON 500D
Váha: 1600 g
Barva: Černá
Objem: 35 litrů
Značka: GFC