Tokyo Marui AK102 Next-Gen (NGRS EBB) – Černá

Tokyo Marui AK102 Next-Gen (EBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato útočná puška AK je vybavena unikátním systémem zpětného rázu NGRS (Next-Gen Recoil Shock), který přináší do světa elektrických AEG zbraní srovnatelný zpětný ráz s dlouhými GBBR zbraněmi.S Tokyo Marui AK102 Next-Gen (EBB) zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek. Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní. Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, které nabízí maximální realističnost. AK102 je zkonstruováno…

Výrobce:

10 716  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9633 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tokyo Marui AK102 Next-Gen (EBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato útočná puška AK je vybavena unikátním systémem zpětného rázu NGRS (Next-Gen Recoil Shock), který přináší do světa elektrických AEG zbraní srovnatelný zpětný ráz s dlouhými GBBR zbraněmi.S Tokyo Marui AK102 Next-Gen (EBB) zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek. Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní.
Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, které nabízí maximální realističnost. AK102 je zkonstruováno pro výrdž a odolnost, proto se pyšní robustní kovovou konstrukcí, která odolá i nejtěžším podmínkám. Puška také disponuje točným  Hi-Cap zásobníkem s vysokou kapacitou, umožňujícím vypálit 470 ran bez nutnosti přebíjení. S elegantní černou povrchovou úpravou a logem Tokyo Marui tato puška jistě přitáhne pozornost.Toto AK je model 102, což zahrnuje kovovou sklopnou pažbu, pevné nylonové RIS předpažbí a pažbičku se zdrsněním pro lepší úchop a unikátní tlumič plamene AK102.
Tokyo Marui zaručuje kompatibilitu s bateriemi 7,4V Li-Pol a Li-Ion.

Technické specifikace:
Materiál: kov a polymerKapacita zásobníku: 470 BBsDélka: 602 mm / 848 mm (vysunutá pažba)Délka vnitřní hlavně: 260 mmHmotnost: 2900 gSystém: Elektrický mechabox NGRS (atypický)Typ baterie: 8,4V NiMH nebo 7.4V Li-pol/Li-IonRežim střelby: Zajištěno / jednotlivě / automatHop-Up: Ano, nastavitelnýVýkon: 90-91 m/s (přibližně 0,98 J s kuličkou 0,2 g)

Obsah balení:

Zbraň AK102
Točný zásobník na 470 ran (nebo tlačný zásobník na 74 BBs dle aktuální dodávky)
Manuál
Příslušenství Tokyo Marui

— Konektor můžeme na požád..