Tokyo Marui AKS74U Next-Gen (NGRS EBB) – Černá

Tokyo Marui AKS74U Next-Gen (EBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato útočná puška AK je vybavena unikátním systémem zpětného rázu NGRS (Next-Gen Recoil Shock), který přináší do světa elektrických AEG zbraní srovnatelný zpětný ráz s dlouhými GBBR zbraněmi.S Tokyo Marui AKS74U Next-Gen (EBB) zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek. Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní. Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, které nabízí maximální realističnost. AKS74U je zkonstruováno…

Výrobce:

10 238  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 795 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tokyo Marui AKS74U Next-Gen (EBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato útočná puška AK je vybavena unikátním systémem zpětného rázu NGRS (Next-Gen Recoil Shock), který přináší do světa elektrických AEG zbraní srovnatelný zpětný ráz s dlouhými GBBR zbraněmi.S Tokyo Marui AKS74U Next-Gen (EBB) zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek. Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní.
Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, které nabízí maximální realističnost. AKS74U je zkonstruováno pro výrdž a odolnost, proto se pyšní robustní kovovou konstrukcí, která odolá i nejtěžším podmínkám. Puška také disponuje tlačným zásobníkem s vysokou kapacitou, umožňujícím vypálit 74 ran bez nutnosti přebíjení. S elegantní černou povrchovou úpravou a logem Tokyo Marui tato puška jistě přitáhne pozornost.Toto AK je model S74U, což zahrnuje kovovou sklopnou pažbu, plastové předpažbí v imitaci dřeva a pažbičku s drážkami pro jistý a pohodlný úchop. Pevná mířidla a typický tlumič plamene.
Tokyo Marui zaručuje kompatibilitu s bateriemi 7,4V Li-Pol a Li-Ion.

Technické specifikace:
Materiál: kov a polymerKapacita zásobníku: 74 BBsDélka: 499 mm / 739 mm (vysunutá pažba)Délka vnitřní hlavně: 260 mmHmotnost: 2630 gSystém: Elektrický mechabox NGRS (atypický)Typ baterie: 8,4V NiMH nebo 7.4V Li-pol/Li-IonRežim střelby: Zajištěno / jednotlivě / automatHop-Up: Ano, nastavitelnýVýkon: 90-91 m/s (přibližně 0,98 J s kuličkou 0,2 g)

Obsah balení:

Zbraň AKS74U
Tlačný zásobník na 74 BBs
Manuál
Příslušenství Tokyo Marui

— Konektor můžeme na požádání přepájet na jiný. Stačí požadav..