Tokyo Marui GBB AKM

AKM je modernizovaná verze pušky AK-47. Do služby byla zařazena roku 1959 a je nejrozšířenější variantou celé rodiny střelných zbraní AK. Tato airsoftová plynová replika se přibližuje svému předchůdci z reálného světa téměř na dosah. Můžou za to primárně vlastnosti jako například intenzivní zpětný ráz při střelbě, zásobník na 35 kuliček, ražení, materiály, rozborka a nebo funkce závěru. Zpětný ráz zajišťuje speciální blowback systém výhradně pro AK, který využívá velký píst o průměru cca 19mm. Spolu se spouští pracuje také šroub, díky čemuž si můžete vychutnat nebývale intenzivní zpětný ráz. Pokud odstraníte tlumič výšlehu na hlavni, odhalíte 14mm protitočný závit, na který můžete našroubovat tlumič dle…

Výrobce:

12 665  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12854 Kategorie: , , Štítek:

Popis

AKM je modernizovaná verze pušky AK-47. Do služby byla zařazena roku 1959 a je nejrozšířenější variantou celé rodiny střelných zbraní AK. Tato airsoftová plynová replika se přibližuje svému předchůdci z reálného světa téměř na dosah. Můžou za to primárně vlastnosti jako například intenzivní zpětný ráz při střelbě, zásobník na 35 kuliček, ražení, materiály, rozborka a nebo funkce závěru. Zpětný ráz zajišťuje speciální blowback systém výhradně pro AK, který využívá velký píst o průměru cca 19mm. Spolu se spouští pracuje také šroub, díky čemuž si můžete vychutnat nebývale intenzivní zpětný ráz.
Pokud odstraníte tlumič výšlehu na hlavni, odhalíte 14mm protitočný závit, na který můžete našroubovat tlumič dle svého vlastního uvážení. 
Pojistka s možnostmi střelby semi-auto a full-auto
Vlastnosti:

nastavitelná muška
nastavitelný Hop-up
hmotnost : 3550 g
délka: 890mm
délka hlavně: 200mm
pojistka střelby semi/full auto
kapacita zásobníku: 35 BB
konzistentní výkon
vysoký smysl pro detail
robustní tělo

Balení obsahuje: Zbraň, zásobník, příručky.