Tokyo Marui GBB SAIGA-12 SBS – Černá

Saiga-12 SBS je zbraň s bohatou historií, která sahá až do Sovětského svazu. Její původ spočívá v konstrukci Saiga-12, který byl vyvinut na základě slavného sovětského samopalu AK-47. Saiga-12 byla přizpůsobena pro střelbu brokovými náboji o ráži 12. Zkratka SBS znamená Short-Barreled Shotgun (krátkohlavňová brokovnice), což naznačuje, že Saiga-12 SBS má kratší hlaveň než standardní verze Saiga-12 a Saiga-12K. Tokyo Marui Saiga-12 SBS (GBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato modernizovaná brokovnice je vybavena unikátním systémem zpětného rázu Gas Blowback.S Tokyo Marui Saiga-12 SBS zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a…

Výrobce:

14 616  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16570 Kategorie: Štítek:

Popis

Saiga-12 SBS je zbraň s bohatou historií, která sahá až do Sovětského svazu. Její původ spočívá v konstrukci Saiga-12, který byl vyvinut na základě slavného sovětského samopalu AK-47. Saiga-12 byla přizpůsobena pro střelbu brokovými náboji o ráži 12. Zkratka SBS znamená Short-Barreled Shotgun (krátkohlavňová brokovnice), což naznačuje, že Saiga-12 SBS má kratší hlaveň než standardní verze Saiga-12 a Saiga-12K.
Tokyo Marui Saiga-12 SBS (GBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato modernizovaná brokovnice je vybavena unikátním systémem zpětného rázu Gas Blowback.S Tokyo Marui Saiga-12 SBS zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek. Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní.
Tato zbraň přináší unikátní kombinaci funkcí včetně plně automatického režimu, který umožňuje rychlou palbu. Saiga-12 SBS může střílet až tři náboje současně v režimech single a full-auto. Její hlaveň byla značně zkrácena na pouhých 7,5 palce (cca 18 cm), což z ní dělá ideální volbu pro prostředí, kde je málo místa, jako je boj ve stísněném prostoru (CQB).Aby bylo možné střílet současně třemi ranami a dosáhnout zpětného rázu během střelby, byl vytvořen speciální pohon pro zpětný ráz. Každá část byla vylepšena pro lepší reprodukovatelnost měřením skutečných součástí na ostré zbrani Saiga-12.

Co Tokyo Marui Saiga-12 GBB svým majitelům nabízí:

Výkonný Blowback systém :Saiga-12 obsahuje jedinečný blowback systém, který využívá velký píst o průměru 19 mm. Závěr pracuje synchronizovaně s každým výstřelem, což přináší silný a realistický zpětný ráz.
Autentické pohyblivé mechanismy:Věrně kopírující funkce skutečné střelné zbraně umožňuje brokovnici nabít první kul..