Tokyo Marui L96 AWS olivová (poničený obal)

Karton od zbraně je poničení. Zbraň je naprosto v pořádku Manuální odstřelovací puška od firmy Tokyo Marui. Tato puška je jednoduše řečeno takřka bezproblémová, jednoduchá na použití a příjemná na manipulaci. Využívá chytrého HopUp systému, který je jednoduše nastavitelný díky umístění pod pažbičkou. Stejně, jako u reálné předlohy L96, je u Tokyo Marui L96 výškově nastavitelná lícní opěrka. Chod závěru na této opakovací pušce je výrazně hladký, a jednoduchý na obsluhu. Na rozdíl od většiny ostatních sniperských pušek, kde je potřeba upravovat přítlak hop upu malým imbusovým klíčem, Tokyo Marui využívá „ciferníkový“ rotační systém, který zajišťuje stálý chod, a konzistentní…

Výrobce:

6 133  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11900 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Karton od zbraně je poničení. Zbraň je naprosto v pořádku
Manuální odstřelovací puška od firmy Tokyo Marui. Tato puška je jednoduše řečeno takřka bezproblémová, jednoduchá na použití a příjemná na manipulaci. Využívá chytrého HopUp systému, který je jednoduše nastavitelný díky umístění pod pažbičkou. Stejně, jako u reálné předlohy L96, je u Tokyo Marui L96 výškově nastavitelná lícní opěrka.
Chod závěru na této opakovací pušce je výrazně hladký, a jednoduchý na obsluhu.
Na rozdíl od většiny ostatních sniperských pušek, kde je potřeba upravovat přítlak hop upu malým imbusovým klíčem, Tokyo Marui využívá „ciferníkový“ rotační systém, který zajišťuje stálý chod, a konzistentní výkon. Díky umístění vespod pažbení je snadno přístupný.
 Zpracování pouzdra závěru má skvělé zpracování, které má za výsledek nulové spáry ve spojích, navíc se skvělou povrchovou úpravou dílů. Ústí hlavně lze osadit přechodkou (14mm levotočivý závit) pro montáž tlumiče (tlumič a přechodka nejsou součástí balení)