Tokyo Marui M3 SUPER 90 brokovnice

Tato brokovnice je jedna z prvních airsoftových brokovnic, která při výstřelu střelí tři kuličky a zároveň má hop-up, který zajistí lepší dostřel a přesnost na delší vzdálenosti. Jedná se o výborný kousek pro milovníky rychlých akcí nebo třeba na výstavu na poličku, díky svému známému Tokyo Marui polymeru vydží kdejaký pád a zároveň vypadá hezky a propracovaně. Tuhle brokovnici budete krmit patronami, které jsou specificky pro tuto brokovnici. V balení najdete pouze jednu patronu a tudíž vám vřele doporučujeme koupit alespoň 4 náhradní, z osobní zkušenosti vůbec není od věci jich koupit rovnou 8. Kapacita jedné je 30bbs, ale je potřeba počítat…

Výrobce:

4 875  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 60 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato brokovnice je jedna z prvních airsoftových brokovnic, která při výstřelu střelí tři kuličky a zároveň má hop-up, který zajistí lepší dostřel a přesnost na delší vzdálenosti. Jedná se o výborný kousek pro milovníky rychlých akcí nebo třeba na výstavu na poličku, díky svému známému Tokyo Marui polymeru vydží kdejaký pád a zároveň vypadá hezky a propracovaně.
Tuhle brokovnici budete krmit patronami, které jsou specificky pro tuto brokovnici. V balení najdete pouze jednu patronu a tudíž vám vřele doporučujeme koupit alespoň 4 náhradní, z osobní zkušenosti vůbec není od věci jich koupit rovnou 8. Kapacita jedné je 30bbs, ale je potřeba počítat s tím, že brokovnice střílí po třech kuličkách tudíž 10 výstřelů. Pasující patrony naleznete v záložce příslušenství. 
Specifikace:

výkon: ~0,8-0,85J
konstrukce: polymer
vhodná váha bb: 0,20-0,23g
typ a kapacita zásobníku: tlačná patrona na 30bb
rozměry: ~1040mm
váha: ~2,2kg
hop-up: ano, fixní
pohon ( plus konektor): manuál
režimy střelby: safe – jednotlivé (3bb najednou)
závit: ne
obsah balení: zbraň, 1 patrona, adaptér pro montáž na zbraň, ládovačka, návod, čistění