Tokyo Marui STEYR AUG

Replika tohoto AUGu velmi krásně a detailně kopíruje svou předlohu. Vyrobena je z kvalitního a dobře známého Tokyo Marui polymeru, který vám zaručí pevnost, ale i nižší váhu a tudíž lepší manévrovatelnost v úzkých chodbách či místnostech.  Futuristický design této pušky vyšel z rakouské firmy STEYR již v roce 1975, od roku 1977 byla sériově vyráběna a byly ní vybavené vojenské jednotky od Argentiny až po Austrálii. Svou oblibu si získala svou nízkou hmotností a možností mít dlouhou hlaveň ale krátkou zbraň. Za zmínku stojí unikátní spoušť která při krátkém stisknutí střílí jednotlivě, ale při plném stisku začne střílet dávkou.…

Výrobce:

6 338  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika tohoto AUGu velmi krásně a detailně kopíruje svou předlohu. Vyrobena je z kvalitního a dobře známého Tokyo Marui polymeru, který vám zaručí pevnost, ale i nižší váhu a tudíž lepší manévrovatelnost v úzkých chodbách či místnostech. 
Futuristický design této pušky vyšel z rakouské firmy STEYR již v roce 1975, od roku 1977 byla sériově vyráběna a byly ní vybavené vojenské jednotky od Argentiny až po Austrálii. Svou oblibu si získala svou nízkou hmotností a možností mít dlouhou hlaveň ale krátkou zbraň.
Za zmínku stojí unikátní spoušť která při krátkém stisknutí střílí jednotlivě, ale při plném stisku začne střílet dávkou. Další dobrou věcí na této replice je její sklopná rukojeť která skvěle padne do ruky, ale v případě potřeby se dá sklopit dopředu bez použití nářadí.
Tato replika běží na upraveném V3 mechaboxu, tím pádem není problém takřka jakýkoliv upgrade včetně poměrně nových mosfetů od Perunu, nebo výborného motoru Warhead s krátkou oskou.
Stačí dokoupit akumulátor a zásobníky a můžete se těšit na skvělou hru se spolehlivou zbraní, která i v základu přestřelí mnohé ostatní zbraně.

Specifikace:

výkon: 0,9J (~95m/s)
konstrukce: polymer s kovovými prvky
vhodná váha bb: 0,28g
typ a kapacita zásobníku: tlačný, 80bb
rozměry: 805mm
váha: ~2700g
mechabox: V3, upravený
vnitřní díly mechaboxu: 18:1 kovová ozubená kola, polymerová tryska, hlava pístu s protitlakým těsněním, motor s krátkou oskou
hop-up: ano, regulovatelný
pohon: AEG (elektrika) s koncovkou Malá Tamiya
režim střelby: safe – semi/auto – auto
závit: 14mm CCW (tradiční levotočivý)
obsah balení: 1x zásobník, plnička, čištění, návod, balení 200bb váhy 0,25g