Tokyo Marui TM GBB plynová pistole Chisato Nishikigi’s Handgun – Černá (limitovaná edice)

Tokyo Marui plynové pistole (GBB) a plynové pušky (GBBR) s funkcí blowback (zpětný chod závěru) představují vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní.Mezi nejpopulárnější modely se řádí jejich repliky pistolí Glock, Hi-Capa a dlouhé zbraně se systémem MWS.Zbraně od TM nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie v oblasti efektivity, spolehlivosti a účinnosti. S GBB pistolí TM Chisato Nishikigi’s Handgun (TM DT. 45 GBB) zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek.Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní. Tokyo Marui vyrobí své repliky co nejpřesněji podle reálné předlohy a instaluje do nich inovativní vnitřní díly, jejich plynové zbraně jsou vybaveny novým typem pístnice pro větší…

Výrobce:

7 302  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16573 Kategorie: Štítek:

Popis

Tokyo Marui plynové pistole (GBB) a plynové pušky (GBBR) s funkcí blowback (zpětný chod závěru) představují vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní.Mezi nejpopulárnější modely se řádí jejich repliky pistolí Glock, Hi-Capa a dlouhé zbraně se systémem MWS.Zbraně od TM nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie v oblasti efektivity, spolehlivosti a účinnosti.
S GBB pistolí TM Chisato Nishikigi’s Handgun (TM DT. 45 GBB) zažijete autentický pocit ze střelby, který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek.Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní.
Tokyo Marui vyrobí své repliky co nejpřesněji podle reálné předlohy a instaluje do nich inovativní vnitřní díly, jejich plynové zbraně jsou vybaveny novým typem pístnice pro větší zpětný ráz se zachováním stejného odběru plynu.Rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro pohodlný úchop. Model je svým přesným a kvalitním zpracováním vhodný pro aktivní pravidelné používání.Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, který nabízí maximální realističnost. 

Komptabilita se zásobníky:

Tokyo Marui Chisato Gas Magazine
Tokyo Marui Vorpal Bunny AM.45 Series Gas Magazines
Tokyo Marui DT .45 Series Gas Magazines

Proč zvolit zbraně od Tokyo Marui?

Tradiční a nejpopulárnější značka, která určuje standard kvality
Inovativní technologie a spolehlivost
Vynikající zpracování vnějších částí zbraně podle reálné předlohy
Ergonomický úchop
Zesílená pístnice s maximální efektivitou spotřeby plynu
Silnější zpětný ráz
Kratší chod závěru pro lepší odezvu spouště

Tokyo Marui GBB pistole s plastovým závěrem nejsou vhodné pro silné plyny, doporučujeme používat plyny typu Light Gas.

Obsah balení:

GBB pistole TM Chisato Nishikigi’s Handgun (TM DT. 45 GBB)
Tlačný zásobník na 22 B..