Tokyo Marui TM plynová puška AKM GBBR – Černá/imitace dřeva

AKM je modernizovaná verze pušky AK-47. Do služby byla zařazena roku 1959 a je nejrozšířenější variantou celé rodiny střelných zbraní AK. Zbraň Je známá pro svoji spolehlivost, jednoduchost obsluhy a robustní konstrukci. Používá kalibr 7,62x39mm a byla masivně nasazena ve válkách po celém světě. Je preferována pro svoji schopnost fungovat v náročných podmínkách a odolnost vůči zatížení. Svojí jednoduchostí a efektivností se stala symbolem odporu a revoluce. Tokyo Marui AKM (GBBR) je další klenot v oblasti airsoftových zbraní vyráběný renomovaným výrobcem v Japonsku, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie ZET system MWS.Plynová útočná puška je vybavena unikátním systémem silného zpětného rázu Gas Blowback, díky kterému zažijete autentický pocit…

Výrobce:

12 665  včetně DPH

Dostupnost: 13 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12854 Kategorie: , , Štítek:

Popis

AKM je modernizovaná verze pušky AK-47. Do služby byla zařazena roku 1959 a je nejrozšířenější variantou celé rodiny střelných zbraní AK. Zbraň Je známá pro svoji spolehlivost, jednoduchost obsluhy a robustní konstrukci. Používá kalibr 7,62x39mm a byla masivně nasazena ve válkách po celém světě. Je preferována pro svoji schopnost fungovat v náročných podmínkách a odolnost vůči zatížení. Svojí jednoduchostí a efektivností se stala symbolem odporu a revoluce.
Tokyo Marui AKM (GBBR) je další klenot v oblasti airsoftových zbraní vyráběný renomovaným výrobcem v Japonsku, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie ZET system MWS.Plynová útočná puška je vybavena unikátním systémem silného zpětného rázu Gas Blowback, díky kterému zažijete autentický pocit ze střelby a který vám poskytne realističtější a poutavější airsoftový zážitek.Díky preciznímu zpracování a inovativnímu designu je tato zbraň skvělou volbou pro každého vášnivého airsoftového hráče.Nezapomeňte, že kromě výkonu a technologie je Tokyo Marui králem kvality mezi výrobci airsoftových zbraní.
Kvalitně zpracované a hlavně robustní kovové tělo snese i náročné podmínky, pohodlná ergonomie a ovládací prvky věrně kopírují svoji skutečnou předlohu, takže se tato zbraň výborně hodí i nácvik bezpečné manipulace nebo cvičení střelby.Všechny části těla včetně hlavně, předpažbí a pažby jsou perfektně slícované a dělají čest kvalitní výrobě japonských kouzelníků z Tokyo Marui.Vyzkoušejte a pochopíte!

Technické specifikace:

Materiál: Kov
Kapacita zásobníku: 35 BBs
Systém pohonu: Green gas
Režim střelby: Poloautomatický, Plně automatický, zajištěno (Safe)
Hop-Up: Nastavitelný
Výkon: 110 m/s, 1,2 J

Bezpečnostní doporučení výrobce:Tokyo Marui doporučuje používat nízkotlaký plyn (144a) k prevenci poškození repliky, přičemž Nuprol 1.0 Low Power Gas je doporučenou volbou. Toto doporučení ale dává TM i ke svým pistolím s plastovými závěry, které jsou rozhodně méně odolné než tato robustní kovová puška.

Obsah balen..