Tokyo Marui TM univerzální rychloládovačka na 130 BBs – Černá

Rychloládovačka (plnička) je základním vybavením pro každého, kdo používá tlačné zásobníky (Mid-Cap, Low-Cap, Real-Cap). Tento klasický model od renomované firmy Tokyo Marui je bezkonkurenční volbou. S tímto pomocníkem budete mít rychle a bez námahy plně nabité zásobníky. Plnění kuliček do zásobníků je snadné: stačí jednoduše nasypat kuličky skrz padací dvířka umístěná v horní části plničky přiložit k zásobníku stlačovat píst, dokud není zásobník plně nabitý Doporučujeme plnit zásobníky o něco méně než jejich maximální kapacitu, abyste šetřili trysku, komoru, zásobník a samotnou plničku. Technické specifikace: Materiál: Plast Kapacita: 130 BBs Určeno pro: AEG tlačné zásobníky Tvar plničky: Pistolový zásobník

Výrobce:

195  včetně DPH

Dostupnost: 43 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 133 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rychloládovačka (plnička) je základním vybavením pro každého, kdo používá tlačné zásobníky (Mid-Cap, Low-Cap, Real-Cap). Tento klasický model od renomované firmy Tokyo Marui je bezkonkurenční volbou. S tímto pomocníkem budete mít rychle a bez námahy plně nabité zásobníky.

Plnění kuliček do zásobníků je snadné:

stačí jednoduše nasypat kuličky skrz padací dvířka umístěná v horní části plničky
přiložit k zásobníku
stlačovat píst, dokud není zásobník plně nabitý
Doporučujeme plnit zásobníky o něco méně než jejich maximální kapacitu, abyste šetřili trysku, komoru, zásobník a samotnou plničku.

Technické specifikace:

Materiál: Plast
Kapacita: 130 BBs
Určeno pro: AEG tlačné zásobníky
Tvar plničky: Pistolový zásobník