Tokyo Marui TM zásobník pro AKX GBBR 35 ran, tlačný – Černá

Zásobník pro plynovou (Blow Back) zbraně AKX od firmy Tokyo Marui. Jedná se Die-cast hliníkový zásobník v designu Bakelitu s kapacitou 35 kuliček. Realisticky zpracovaný zásobník z kovu má ventilek pro přepouštění plynu na spodní straně. Technické specifikace: Materiál těla: Ocel/kovKapacita: 35 BBsTyp: GBBR Tokyo Marui se opět stal králem zpracování a kvality mezi airsoftovými zbraněmi a pro své věrné obdivovatele si připravil novinku AKX Gas Blowback Rifle, pokročilou evoluci slavné AKM GBB. Tato airsoftová útočná puška přináší nevšední a modernizovaný design a technická vylepšení. AKX se pyšní silným blowbackem, díky speciálnímu pístu o průměru 19mm. Ovládání závěru kopíruje reálný model AK, zastaví se po výstřelu, když je poslední kulička ze zásobníku vystřelena.

Výrobce:

1 413  včetně DPH

Dostupnost: 28 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15230 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zásobník pro plynovou (Blow Back) zbraně AKX od firmy Tokyo Marui. Jedná se Die-cast hliníkový zásobník v designu Bakelitu s kapacitou 35 kuliček. Realisticky zpracovaný zásobník z kovu má ventilek pro přepouštění plynu na spodní straně.

Technické specifikace:
Materiál těla: Ocel/kovKapacita: 35 BBsTyp: GBBR

Tokyo Marui se opět stal králem zpracování a kvality mezi airsoftovými zbraněmi a pro své věrné obdivovatele si připravil novinku AKX Gas Blowback Rifle, pokročilou evoluci slavné AKM GBB. Tato airsoftová útočná puška přináší nevšední a modernizovaný design a technická vylepšení. AKX se pyšní silným blowbackem, díky speciálnímu pístu o průměru 19mm. Ovládání závěru kopíruje reálný model AK, zastaví se po výstřelu, když je poslední kulička ze zásobníku vystřelena.