Tokyo Marui V10 ULTRA COMPACT GBB – černý

Plynová airsoftová zbraň se systémem blowback. Replika modelu V10 s černým závěrem a černým rámem od firmy Tokyo Marui, která patří již roky mezi nejlepší výrobce plynových pistolí na světě. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem a funkčním záchytem závěru. Model je vyroben z odolného ABS plastu, dále vyznačuje realistickou rozborkou a všemi funkčními ovládacími prvky. V10 ULTRA COMPACT se na asijském trhu dočkala velké obliby a není se čemu divit. Je to sice menší zbraň, ale její blowback systém je založený na velké pistoli a díky tomu si přes extrémně malé rozměry užijete skvělý pocit ze…

Výrobce:

4 281  včetně DPH

Dostupnost: 46 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12708 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynová airsoftová zbraň se systémem blowback. Replika modelu V10 s černým závěrem a černým rámem od firmy Tokyo Marui, která patří již roky mezi nejlepší výrobce plynových pistolí na světě. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem a funkčním záchytem závěru. Model je vyroben z odolného ABS plastu, dále vyznačuje realistickou rozborkou a všemi funkčními ovládacími prvky.
V10 ULTRA COMPACT se na asijském trhu dočkala velké obliby a není se čemu divit. Je to sice menší zbraň, ale její blowback systém je založený na velké pistoli a díky tomu si přes extrémně malé rozměry užijete skvělý pocit ze střelby.
Balení obsahuje zbraň, návod, montáž na kolimátor a zásobník na 22 ran
!!! Balení neobsahuje kolimátor !!!