Tokyo Marui VSR-ONE

Tato puška je modernizovaným modelem postaveným na základě vysoce spolehlivého mechanismu VSR-10. Její hlavní přednosti jsou neotřelý design v trendy stylu a širokou možností úprav a vylepšení a zlepšení ovladatelnosti a mobility. Vlastnosti: moderní a současný design kompaktní tvar a rozměry kompatibilní se stávajícími díly pro VSR-10 lehké a přepracované tělo hladký chod závěru nastavitelná spoušť zvětšený záchyt závěru 14mm CCW závit sklopná pažba kompatibilní se systémem M-LOK zásobníky kompatibilní Tokyo Marui VSR-10 Modernizovaná VSR-10 Modernizovány byli nejrůznější díly, jako je tělo kompatibilní se systémem M-LOK a otvorem pro QD montáže popruhů, montážní ris lišta pro optiky či kolimátory , zvětšená páka závěru…

Výrobce:

7 313  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13694 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato puška je modernizovaným modelem postaveným na základě vysoce spolehlivého mechanismu VSR-10.
Její hlavní přednosti jsou neotřelý design v trendy stylu a širokou možností úprav a vylepšení a zlepšení ovladatelnosti a mobility.
Vlastnosti:

moderní a současný design
kompaktní tvar a rozměry
kompatibilní se stávajícími díly pro VSR-10
lehké a přepracované tělo
hladký chod závěru
nastavitelná spoušť
zvětšený záchyt závěru
14mm CCW závit
sklopná pažba
kompatibilní se systémem M-LOK
zásobníky kompatibilní Tokyo Marui VSR-10

Modernizovaná VSR-10
Modernizovány byli nejrůznější díly, jako je tělo kompatibilní se systémem M-LOK a otvorem pro QD montáže popruhů, montážní ris lišta pro optiky či kolimátory , zvětšená páka závěru a pistolová rukojeť typu M4. Kromě toho má puška krátkou hlaveň, se kterou se snadno manipuluje a je vybavena skládací pažbou a má vynikající přenosnost.
Opakujte natažení závěru
Nabijte další kuličku natažení závěru snadněji díky zvětšení páky závěru. To napomáhá rychlejší střelbě a celkové ergonomii.
Neohrožený černý styl
Matná povrchová úprava potlačující odraz světla a sjednocená barva černé vytváří nebojácnost odstřelovací pušky.
Nastavitelná spoušť
Ostrý pocit ze spouště je docílen kovovou spoušťovou jednotkou. Hmotnost odporu spouště a vzdálenost úhozu si můžete upravit dle libosti.
Převzatý zásobník typu BOX
Dodává se se zásobníkem typu BOX, který pojme 30 kuliček a umožňuje rychlou výměnu zásobníku jedním stisknutím.
Kompatibilní s různými volitelnými díly
Je kompatibilní s různými volitelnými díly, jako je tlumič se specifikací CCW 14 mm, optiky a kolimátory, svítilny, dvojnožky nebo cokoliv jiného co je kompatibilní s RIS lištou nebo M-LOK.

Specifikace:
materiál: hliníková slitina / vláknový polymerkapacita zásobníku: 30 ran ( 6 mm BB )celková délka: 614-800 mmvnitřní délka hlavně: 200 mmhmotnost: 2100 gsystém: Air-Cocking Blot Actionrežim střelby: SemiHop-Up: NastavitelnýÚsťová rychlost: Přibl. 0,9 J ( plus /- 10 procent)
Balení obsahuje: puška, zásobník a návod