TRIDOS.DESIGN Mini TDC regulátor pro SSX23/SSX303

Mini TDC nastavovací šroub pro hop-up u zbraní SSX23/SSX303 od Tridos Design nahrazuje originální šroub na krytu TDC vaší pistole a je plně kompatibilní s: Novritsch TDC krytem pro SSX23 a SSX303 Hadron Design’s TDC krytem pro MK23 Většinou dalších TDC krytů s M4 závitem Je vyroben s trochu širším M4 závitem, aby se sám od sebe nepovoloval po instalaci. Kromě toho na něj bylo aplikováno lepidlo na závit, což zajišťuje ještě stabilnější zajištění.Šroub je vyroben z anodizovaného hliníku 6061 a má laserem leptaný indikátor směru nastavení hop-up. Jeho boční části jsou drsně rýhované, takže s ním můžete snadno nastavit hop-up i s rukavicemi.Nízký profil nebrání v míření…

Výrobce:

243  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Mini TDC nastavovací šroub pro hop-up u zbraní SSX23/SSX303 od Tridos Design nahrazuje originální šroub na krytu TDC vaší pistole a je plně kompatibilní s:

Novritsch TDC krytem pro SSX23 a SSX303
Hadron Design’s TDC krytem pro MK23
Většinou dalších TDC krytů s M4 závitem

Je vyroben s trochu širším M4 závitem, aby se sám od sebe nepovoloval po instalaci. Kromě toho na něj bylo aplikováno lepidlo na závit, což zajišťuje ještě stabilnější zajištění.Šroub je vyroben z anodizovaného hliníku 6061 a má laserem leptaný indikátor směru nastavení hop-up. Jeho boční části jsou drsně rýhované, takže s ním můžete snadno nastavit hop-up i s rukavicemi.Nízký profil nebrání v míření nebo používání pouzdra.Je to ideální upgrade i pro karabinu SSX303.
Upozornění:Při první instalaci může být šroubek trochu těsný, doporučujeme ho několikrát zašroubovat a vyšroubovat, aby se usnadnilo jeho otočení.