TRIDOS.DESIGN Unicorn adaptér pro nabíjení GBB pistolových zásobníků – Oranžová

Unicorn adaptér pro nabíjení GBB pistolových zásobníků od Tridos Design je inovativním řešením pro rychlé a pohodlné nabíjení GBB pistolových zásobníků. Jedná se o adaptér s drápem, který snadno připevníte k rychloládovačce a který umožňuje nabíjet GBB pistolové zásobníky bez nutnosti sundávat si rukavice. Dráp stáhne jezdec zásobníku dolů, což umožňuje rychlé a efektivní nabíjení kuličkami pomocí plničky. Hlavní přednosti Unicorn adaptéru: Univerzální kompatibilita: Funguje s většinou pistolových zásobníků (Glock, Hi-Capa, M92, CZ apod.). Dva různé hroty: Dodává se s běžným a speciálním nástavcem pro Hi-Capa, což zajišťuje širokou kompatibilitu s plynovými pistolovými zásobníky na trhu. Stabilní a pevná instalace: Připevňuje se přímo k…

Výrobce:

146  včetně DPH

Dostupnost: 62 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15155 Kategorie: , Štítek:

Popis

Unicorn adaptér pro nabíjení GBB pistolových zásobníků od Tridos Design je inovativním řešením pro rychlé a pohodlné nabíjení GBB pistolových zásobníků. Jedná se o adaptér s drápem, který snadno připevníte k rychloládovačce a který umožňuje nabíjet GBB pistolové zásobníky bez nutnosti sundávat si rukavice. Dráp stáhne jezdec zásobníku dolů, což umožňuje rychlé a efektivní nabíjení kuličkami pomocí plničky.

Hlavní přednosti Unicorn adaptéru:

Univerzální kompatibilita: Funguje s většinou pistolových zásobníků (Glock, Hi-Capa, M92, CZ apod.).
Dva různé hroty: Dodává se s běžným a speciálním nástavcem pro Hi-Capa, což zajišťuje širokou kompatibilitu s plynovými pistolovými zásobníky na trhu.
Stabilní a pevná instalace: Připevňuje se přímo k rychloládovačce a drží na místě pomocí šroubu. Vhodné pro rychloládovačky v rozměrech pistolových zásobníků (kromě G a G).
Integrovaný retenční mechanismus: Zabraňuje vypadnutí poslední kuličky, což je důležité pro precizní nabíjení, protože každá rána se přeci počítá.

Materiál: Tělo z adaptéru je vyrobeno z PP, hroty jsou z POM pro zajištění dlouhé životnosti.
Metoda výroby: Plně vyráběn metodou vstřikování (injection molding).

Obsah balení:

Unicorn adaptér
Koncovka pro běžné pistole Glock, CZ, M92 a další
Koncovka pro Hi-Capa
šroub M2,6 x 8.

Pozor: Není kompatibilní s rychloládovačkami G a G!