TRIDOS DESIGN Unicorn adaptér pro rychloládovačku – šedý

Funguje s většinou pistolí Unicorn adaptér se dodává se 2 různými hroty – běžným a pro hi-capa. To zajišťuje kompatibilitu s téměř všemi plynovými pistolovými zásobníky na trhu. Nikam se nepohne Připevňuje se přímo k rychloládovačce a drží na místě pomocí šroubu. Kompatibilní s většinou rychloládovaček na trhu. Každá kulička se počítá Adaptér má integrovaný retenční mechanismus, který zabraňuje vypadnutí poslední kuličky.  Nyní vyráběno vstřikováním! Adaptér byl přepracován a nyní je plně vyráběn metodou vstřikování (injection molding). Tělo je vyrobeno z PP, zatímco hroty jsou vyrobeny z POM, aby byla zajištěna jejich delší životnost. Co je uvnitř balení: 1x adaptér 1x běžná…

Výrobce:

146  včetně DPH

Dostupnost: 79 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15156 Kategorie: , Štítek:

Popis

Funguje s většinou pistolí
Unicorn adaptér se dodává se 2 různými hroty – běžným a pro hi-capa. To zajišťuje kompatibilitu s téměř všemi plynovými pistolovými zásobníky na trhu.
Nikam se nepohne
Připevňuje se přímo k rychloládovačce a drží na místě pomocí šroubu. Kompatibilní s většinou rychloládovaček na trhu.
Každá kulička se počítá
Adaptér má integrovaný retenční mechanismus, který zabraňuje vypadnutí poslední kuličky. 
Nyní vyráběno vstřikováním!
Adaptér byl přepracován a nyní je plně vyráběn metodou vstřikování (injection molding). Tělo je vyrobeno z PP, zatímco hroty jsou vyrobeny z POM, aby byla zajištěna jejich delší životnost.
Co je uvnitř balení:

1x adaptér
1x běžná koncovka
1x hrot hi-capa
1x šroub M2,6×8

Pozor: Není kompatibilní s rychlonabíječkami G a G!