Nové

Triko SNUGPAK 2ND SKINZ COOLMAX – Černé

Superjemné jemné chloupky na vnitřní straně tkaniny najdou a zadrží vlhkost, odvedou ji do zvláštního jádra z absorpčních vláken a udržují tak tělo v teple, když je zima, a ochlazují tělo, když se začne přehřívat. 2nd Skinz Coolmax Long Johns tedy nejen přizpůsobují tělesnou teplotu klimatu, ale také udržují tělo hygieničtější. Ležérní střih znamená, že se pohodlně nosí a nebrání pohybu. Dodávají se také v praktickém kufříku, který lze používat znovu a znovu ke snadnému přenášení vašich 2nd Skinz Coolmax Long Johns nebo jakýchkoli jiných nezbytností potřebných na vaší cestě. Highlights: Tkanina Coolmax(R) – zůstaňte v teple v chladných dnech a v…

Výrobce:

690  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 4401 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Superjemné jemné chloupky na vnitřní straně tkaniny najdou a zadrží vlhkost, odvedou ji do zvláštního jádra z absorpčních vláken a udržují tak tělo v teple, když je zima, a ochlazují tělo, když se začne přehřívat.
2nd Skinz Coolmax Long Johns tedy nejen přizpůsobují tělesnou teplotu klimatu, ale také udržují tělo hygieničtější. Ležérní střih znamená, že se pohodlně nosí a nebrání pohybu. Dodávají se také v praktickém kufříku, který lze používat znovu a znovu ke snadnému přenášení vašich 2nd Skinz Coolmax Long Johns nebo jakýchkoli jiných nezbytností potřebných na vaší cestě.
Highlights:

Tkanina Coolmax(R) – zůstaňte v teple v chladných dnech a v chladných dnech
Trvalé řízení vlhkosti
Volný střih, který se pohodlně nosí a nebrání pohybu
Opakovaně použitelné obalové pouzdro

Specifikace:

Hmotnost: 260 g  (střední)
Velikost balení: 20 cm x 12 cm / 8 “x 5”
Střih: volný střih

Tkaniny:
Vnější materiál: Coolmax 94procent Polyester / 6procent Elastin
Tabulka velikostí:

velikost
S
M
L
XL
XXL
3XL

pro obvod hrudníku (cca)
84-94
94-104
104-114
114-124
124-134
134-144

Další informace

Velikost

, , , , ,