UMAREX Glock 19X – kovový závěr, blowback – pískový (Glock Licensed)

Tato replika dokáže téměř vše jako opravdová zbraň a s originálním ražením tak i vypadá. Dá se jednoduše rozložit kvůli čištění. Zbraň je dělaná na používání plynu typu GREENGAS. Může se chlubit kovovým závěrem a také blowbackem – realistické vracení závěru. GLOCK popisuje G19X jako prvního „pistolového křížence“. Kombinuje totiž rám Glocku 17 a kompaktní závěr Glocku 19. Od ostatních modelů se odlišuje i barvou. Glock 19X má stejné vlastnosti a prvky jako pistole 5. generace Glock. Navíc má modifikovaný tvar zásobníkové šachty. Rám nemá vybrání na prsty (stejně jako Gen 5) ale chybí otvor v přední části pro prodlouženou patku zásobníku. Šachta není ve spodní části…

Výrobce:

4 476  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13525 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Tato replika dokáže téměř vše jako opravdová zbraň a s originálním ražením tak i vypadá. Dá se jednoduše rozložit kvůli čištění. Zbraň je dělaná na používání plynu typu GREENGAS. Může se chlubit kovovým závěrem a také blowbackem – realistické vracení závěru.
GLOCK popisuje G19X jako prvního „pistolového křížence“. Kombinuje totiž rám Glocku 17 a kompaktní závěr Glocku 19. Od ostatních modelů se odlišuje i barvou.
Glock 19X má stejné vlastnosti a prvky jako pistole 5. generace Glock. Navíc má modifikovaný tvar zásobníkové šachty. Rám nemá vybrání na prsty (stejně jako Gen 5) ale chybí otvor v přední části pro prodlouženou patku zásobníku. Šachta není ve spodní části rozšířena jako u standardních Gen 5. Místo toho je rám protažen dolů kvůli střelbě v taktických rukavicích. Vzhledem k absenci otvoru a protažení v přední části v pistoli nelze použít Gen 5 zásobníky. Všechny ostatní generace zásobníků jsou však kompatibilní.
ROZDÍLY 5 GENERACE OD 3. A 4. GENERACE

plně oboustranné ovládací prvky (oboustranný záchyt závěru, otočný vypouštěč zásobníku)
zkosený předek závěru (stejně jako u G26 Gen 3 a 4)
odstraněny vybrání pro prsty na přední straně gripu
nová povrchová úprava
mírně modifikovaná mířidla

Zbraň dosahuje energie až 1 joule.