UMAREX Umarex zásobník pro VFC MP7A1 GBBR, 40 BBs – Černá

Zásobník pro GBBR plynový samopal (SMG) od německého výrobce Umarex je zárukou spolehlivého a plynulého fungování vaší airsoftové zbraně. S vysokou kvalitou zpracování a precizním designem s oficiální licencí Heckler a Koch je tento zásobník to nejlepší, co můžete své zbrani dopřát!Díky svému robustnímu provedení a ergonomickému designu je ideální volbou pro rychlé a pohodlné přebíjení. Přepouštěcí mechanismus zásobníku a těsnění je konstruováno s důrazem na spolehlivost, což zajišťuje stabilní výkon samopalu a minimalizuje riziko ucházení plynu. Bezpečné upevnění pomocí zámku pro záchyt zásobníku zajišťuje stabilitu zásobníku během používání a snižuje riziko nechtěného vypadnutí nebo pohybu během akce. Zásobník je určen pro klasické plyny typu Green Gas. Technické parametry: Určeno pro: Umarex VFC MP7A1 GBBR Kapacita: 40 BBs Typ plnění: Green Gas (plyn) Materiál: Kov

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3402 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zásobník pro GBBR plynový samopal (SMG) od německého výrobce Umarex je zárukou spolehlivého a plynulého fungování vaší airsoftové zbraně. S vysokou kvalitou zpracování a precizním designem s oficiální licencí Heckler a Koch je tento zásobník to nejlepší, co můžete své zbrani dopřát!Díky svému robustnímu provedení a ergonomickému designu je ideální volbou pro rychlé a pohodlné přebíjení.
Přepouštěcí mechanismus zásobníku a těsnění je konstruováno s důrazem na spolehlivost, což zajišťuje stabilní výkon samopalu a minimalizuje riziko ucházení plynu. Bezpečné upevnění pomocí zámku pro záchyt zásobníku zajišťuje stabilitu zásobníku během používání a snižuje riziko nechtěného vypadnutí nebo pohybu během akce.
Zásobník je určen pro klasické plyny typu Green Gas.

Technické parametry:

Určeno pro: Umarex VFC MP7A1 GBBR
Kapacita: 40 BBs
Typ plnění: Green Gas (plyn)
Materiál: Kov