Vector Optics Boční seřizovací kolo Paralaxy pro optiky VictOptics řady S4

Boční seřizovací kolo Paralaxy pro optiky řady S4 od VictOptics, dceřinné společnosti Vector Optics, představuje základní kámen optimálního nastavení vaší optiky. Vyráběno je z hliníkové slitiny s jedinečným pentagonálním výřezem, poskytuje tak nejen odolnost, ale i atraktivní vzhled. S šířkou 7 mm (0,3 palce) a lehkou konstrukcí nabízí i jednoduchost v manipulaci při nastavování paralaxy. S vnějším průměrem 100 mm (4,0 palce) a vnitřním průměrem 35 mm (1,3 palce) s gumovým lemem zaručuje dokonalé přizpůsobení a stabilitu na vaší optice. Toto kolo je navrženo speciálně pro řadu S4 od VictOptics (vhodné puškohledy naleznete v příslušenství), což zajišťuje bezchybnou kompatibilitu.

Výrobce:

243  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat

Popis

Boční seřizovací kolo Paralaxy pro optiky řady S4 od VictOptics, dceřinné společnosti Vector Optics, představuje základní kámen optimálního nastavení vaší optiky. Vyráběno je z hliníkové slitiny s jedinečným pentagonálním výřezem, poskytuje tak nejen odolnost, ale i atraktivní vzhled. S šířkou 7 mm (0,3 palce) a lehkou konstrukcí nabízí i jednoduchost v manipulaci při nastavování paralaxy.
S vnějším průměrem 100 mm (4,0 palce) a vnitřním průměrem 35 mm (1,3 palce) s gumovým lemem zaručuje dokonalé přizpůsobení a stabilitu na vaší optice. Toto kolo je navrženo speciálně pro řadu S4 od VictOptics (vhodné puškohledy naleznete v příslušenství), což zajišťuje bezchybnou kompatibilitu.