Vector Optics Kolimátor FRENZY Plus (Enclosed Reflex Sight) – Bronzová (FDE)

S kolimátorem Vector Frenzy Plus získáte maximální výkon a preciznost zaměřování. Jeho moderní design a vlastnosti ho staví na špičku mezi optickými zaměřovači. Je vybaven 10 různými úrovněmi jasu, které zajišťují viditelnost zaměřovače za jakýchkoli světelných podmínek. Z toto 2 režimy jsou určeny pro noční vidění.Díky bočnímu vkládání baterií (výměna baterie nenaruší nastřelení) a bezzákluzovému provedení se snadno a bezproblémově používá. Kompletní ovládání zahrnuje snímač pohybu, který automaticky vypne zařízení po 2 minutách nečinnosti, čímž šetří životnost baterie. Vypínač zajišťuje, že je zařízení aktivní pouze tehdy, když je to nutné. Uzavřené okénko FRENZY Plus má rozměry 18 × 20 mm a je vybaveno slyšitelnými kliknutími pro nastavení elevace a…

Výrobce:

2 915  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16064 Kategorie: , , Štítek:

Popis

S kolimátorem Vector Frenzy Plus získáte maximální výkon a preciznost zaměřování. Jeho moderní design a vlastnosti ho staví na špičku mezi optickými zaměřovači.
Je vybaven 10 různými úrovněmi jasu, které zajišťují viditelnost zaměřovače za jakýchkoli světelných podmínek. Z toto 2 režimy jsou určeny pro noční vidění.Díky bočnímu vkládání baterií (výměna baterie nenaruší nastřelení) a bezzákluzovému provedení se snadno a bezproblémově používá.
Kompletní ovládání zahrnuje snímač pohybu, který automaticky vypne zařízení po 2 minutách nečinnosti, čímž šetří životnost baterie. Vypínač zajišťuje, že je zařízení aktivní pouze tehdy, když je to nutné.
Uzavřené okénko FRENZY Plus má rozměry 18 × 20 mm a je vybaveno slyšitelnými kliknutími pro nastavení elevace a natočení.
Kolimátor se může pochlubit působivou výdrží baterie, a to přes 50 000 hodin na nejnižší viditelný jas. Je také vodotěsný podle normy IP67. Navíc je FRENZY Plus jvyroben tak, aby udržel zpětný ráz střelných zbraní od ráže 9 mm, .223, .308, 12GA po Lapua Magnum 338.
FRENZY Red Dot se dodává s nízkou 22mm RIS montáží a doživotní zárukou od Vector Optics, ale pasuje na klasické adaptéry pro pistole VOD a ACRO a .
Můžete být tak klidní, protože víte, že jste právě investovali do kvalitního příslušenství vhodného i pro ostré zbraně.

Technické Specifikace:

Zvětšení: 1x
Velikost čočky okna: 18 x 20 mm (0,7″ x 0,8″ palce)
Délka: 46 mm
Šířka: 31 mm
Výška: 31 mm
Hmotnost: 75 g
Nastavení paralaxy: 100 yardů
Rozsah nastavení: a gt;45MOA
Velikost bodu: 3MOA
Intenzita bodu: 8 úrovní a 2 NV
Pracovní teplota: -20~ plus 55°C
Materiál pouzdra: hliníková slitina 6061-T6
Funkce snímače pohybu (shake-wake).
Typ baterie: CR2032
Výdrž baterie: 50 000 hodin (nejslabší viditelný bod)
Povrchová úprava: Bronzová matná – Flat Dark Earth
Montáž: VOD kompatibilní s ACRO
IPX6 voděodolný, nárazuvzdorný do 1000G

Obsah Balení:

Kolimátor Vector Frenzy Plus
Inbus klíč
Montáž na 22mm RIS lištu (nízká a vysoká)
Gumová krytka
Čistící utěrka