Vector Optics Kolimátor MAVERICK-II PLUS (Double-Reticle) – Černý

Připravte se na to, že se kolimátorem Maverick-II Plus, který nově definuje přesnost a všestrannost, pozvednete svůj střelecký zážitek. Revoluční funkce: Dvojí možnost zaměřovače: Plynulé přepínání mezi standardní tečkou nebo dynamickým křížem a kruhovou tečkou nabízí bezkonkurenční přesnost vašich výstřelů. Velikost bodu 2MOA: S 9 úrovněmi intenzity, včetně 8 pro denní světlo a 1 pro noční vidění, budete mít přesnou kontrolu nad záměrným bodem i za zhoršených světelných podmínek. Výdrž a spolehlivost: Vychutnejte si více než 20 000 hodin výdrže baterie, což zaručuje, že se na tento kolimátor můžete spolehnout i při delší střelbě. Zjednodušený profil: Maverick-II Plus se může pochlubit…

Výrobce:

2 097  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15767 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Připravte se na to, že se kolimátorem Maverick-II Plus, který nově definuje přesnost a všestrannost, pozvednete svůj střelecký zážitek.
Revoluční funkce:
Dvojí možnost zaměřovače: Plynulé přepínání mezi standardní tečkou nebo dynamickým křížem a kruhovou tečkou nabízí bezkonkurenční přesnost vašich výstřelů.
Velikost bodu 2MOA: S 9 úrovněmi intenzity, včetně 8 pro denní světlo a 1 pro noční vidění, budete mít přesnou kontrolu nad záměrným bodem i za zhoršených světelných podmínek.
Výdrž a spolehlivost: Vychutnejte si více než 20 000 hodin výdrže baterie, což zaručuje, že se na tento kolimátor můžete spolehnout i při delší střelbě.
Zjednodušený profil: Maverick-II Plus se může pochlubit štíhlou výškou 38 mm, což zaručuje, že vám nebude překážet ve výhledu ani v míření na zbrani a poskytne vám jasný, ničím nerušený výhled.
Křišťálově čistá optika: Vyzkoušejte si dokonalou čistotu díky prvotřídním čočkám s vícenásobnou vrstvou, které poskytují téměř stejně ostrý a živý obraz jako pouhé oko.
Vyroben tak, aby vydržel: Vyroben z odolného hliníku 6061-T6, který je neuvěřitelně lehký, váží pouhých 214 g, ale zvládne i zpětný ráz široké škály střelných zbraní, včetně 9 mm, 45ACP, 12GA, a dokonce i Lapua Magnum 338.
Univerzální montáž: Maverick-II Plus je vybaven konzolovou QD montáží a nízkou montáží Picatinny, což vám poskytuje flexibilní možnosti montáže podle vašich potřeb.
Senzor pohybu: Šikovná funkce senzoru pohybu zajišťuje aby se kolimátor automaticky vypnul po 30 minutách nečinnosti, čímž šetří baterii.
Specifikace:

Velikost okénka: 22x26mm
Celková délka: 84 mm
Délka základny QD: 48 mm
Délka nízké montáže: 48 mm
Šířka: 51 mm
Výška: 38 mm od spodní části ke středu
Hmotnost: 214g
Hodnota kliknutí: 1MOA
Nastavení paralaxy: 50 yardů
Intenzita bodu: 9 úrovní
Velikost bodu: 2MOA
Rozsah elevace: a gt;60 MOA
Rozsah směru větru: a gt;60 MOA
Montáž: Picatinny
Typ baterie: CR2032