Vector Optics Kolimátor MAVERICK-IV, QD mount – Černý

Velikost červeného bodu 3MOA se snadno ovládá digitální nastavení s 10 úrovněmi intenzity červeného bodu a dodává se s vysokou a názkou montáží pro snadnou instalaci (QD mount). Tento red dot navíc nabízí neomezený oční reliéf a paralax menší než 3MOA (při 50 metrech), takže je ideální pro přesnou střelbu. Je také vodotěsný s krytím IP66, což znamená, že odolá náročným povětrnostním podmínkám. Kolimátor je umístěn 41 mm od spodní části ke středu červeného bodu, což umožňuje nižší 1/3 souosost se záložními pevnými mířidly. Tento kolimátor nabízí nastavení 1MOA se slyšitelným cvaknutím a má rozsah nastavení více než 45MOA. Dodává se s Honeycomb killflashem, montáží…

Výrobce:

2 038  včetně DPH

Dostupnost: 17 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15298 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Velikost červeného bodu 3MOA se snadno ovládá digitální nastavení s 10 úrovněmi intenzity červeného bodu a dodává se s vysokou a názkou montáží pro snadnou instalaci (QD mount). Tento red dot navíc nabízí neomezený oční reliéf a paralax menší než 3MOA (při 50 metrech), takže je ideální pro přesnou střelbu.
Je také vodotěsný s krytím IP66, což znamená, že odolá náročným povětrnostním podmínkám. Kolimátor je umístěn 41 mm od spodní části ke středu červeného bodu, což umožňuje nižší 1/3 souosost se záložními pevnými mířidly.
Tento kolimátor nabízí nastavení 1MOA se slyšitelným cvaknutím a má rozsah nastavení více než 45MOA. Dodává se s Honeycomb killflashem, montáží QD Riser Weaver a Lower Weaver a Flip Up krytkami, takže se snadno používá a přizpůsobuje podle vašich potřeb.
Vlastnosti: 

Objektiv: 20 mm
Oční reliéf: Volný
Povrchová úprava optiky: Vícenásobná povrchová úprava
Celková délka: 68mm
Délka základny QD: 45 mm
Délka nízké montáže: 46 mm 
Šířka mířidla: 42 mm
Výška (s montáží QD Riser Mount): 41 mm od dna ke středu mířidla
Hmotnost (netto): 140g
Hodnota kliknutí: 1MOA
Paralaxa: 2,5 mm: a lt;3MOA
Intenzita svitu: 10 úrovní
Velikost bodu: 3MOA červený bod
Paralaxa: Nastaveno na 50 yardů
Rozsah elevace a větru: >45MOA
Montáž: Weaver (Picatiny rail/RIS)
Typ baterie: CR2032
Výška (s nízkou montáží weaver): 21mm
Odolnost proti nárazu, vodotěsnost IP66 a odolnost proti mlžení
Vysoce kvalitní hliníková slitina 6061 potažená gumou v provedení FDE
Dodává se s honeycomb killflashem, vysokou a nízkou montáží, výklopnými krytkami a s čisticím hadříkem