Vector Optics Kolimátor SCRAPPER (2MOA) – Černý

Díky svým působivým funkcím a schopnostem bude tento přístroj jistě cenným doplňkem arzenálu každého střelce. Jednou z nejpůsobivějších vlastností tohoto zařízení je výdrž baterie, která vydrží více než 50 000 hodin, což zaručuje, že se nebudete muset obávat, že vám uprostřed rozhodujícího okamžiku dojde energie. Zařízení se může pochlubit také pokročilou funkcí snímače pohybu, která zajišťuje, že se bodovka zapne, jakmile zaznamená pohyb, takže se snadno používá a je energeticky úsporná. Toto zařízení je navíc voděodolné podle normy IP67, což zajišťuje, že bez poškození odolá náročným povětrnostním podmínkám. Jeho paralaxa je menší než 1 MOA, takže je vysoce přesný a…

Výrobce:

2 818  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15302 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Díky svým působivým funkcím a schopnostem bude tento přístroj jistě cenným doplňkem arzenálu každého střelce.
Jednou z nejpůsobivějších vlastností tohoto zařízení je výdrž baterie, která vydrží více než 50 000 hodin, což zaručuje, že se nebudete muset obávat, že vám uprostřed rozhodujícího okamžiku dojde energie. Zařízení se může pochlubit také pokročilou funkcí snímače pohybu, která zajišťuje, že se bodovka zapne, jakmile zaznamená pohyb, takže se snadno používá a je energeticky úsporná.
Toto zařízení je navíc voděodolné podle normy IP67, což zajišťuje, že bez poškození odolá náročným povětrnostním podmínkám. Jeho paralaxa je menší než 1 MOA, takže je vysoce přesný a spolehlivý v každé střelecké situaci.
Kromě toho má toto zařízení nastavení 1 MOA se slyšitelným kliknutím, což umožňuje přesné nastavení za chodu. Má rozsah nastavení více než 45 MOA, což zajišťuje, že můžete provádět potřebné změny, abyste přesně zasáhli cíl.
V neposlední řadě je toto zařízení kompaktní, pevné a lehké, takže je vhodné pro všechny typy použití jako je lov a jiné sportovní aktivity. Jeho všestrannost a robustnost z něj činí nezbytnou výbavu každého střeleckého nadšence.
Vlastnosti:

Velikost okénka objektivu: 22 mm 
Celková délka: 64 mm
Délka montáže: 46 mm
Celková šířka: 38 mm
Celková výška: 70 mm 
Hmotnost (netto): 140 g
Oční reliéf: Volný
Povrchová úprava optiky: Vícenásobná povrchová úprava
Paralaxa: a lt;1MOA -at- 100 yardů
Nastavení paralaxy: 100 yardů
Rozsah elevace: a gt;45MOA
Rozsah směru větru: a gt;45MOA
Velikost bodu: 2MOA
Intenzita bodu: 8 úrovní plus 2 úrovně pro NV
Tolerance montáže: 2MOA
Pracovní teplota: -20~ plus 50°C
Materiál: Slitina hliníku
Typ baterie: CR2032
Doba provozu: a gt;50 000 hodin nejslabší viditelný bod
Povrchová úprava: černá matná
Senzor pohybu, 2 minuty automatického vypnutí, funkce inteligentního probuzení i při mírném pohybu
Vodotěsnost IP67 (1 metr 30 minut), odolnost proti nárazu do 800g
Držák Weaver z hliníkové slitiny 6061 T6 v odolném černém matném provedení
Balení obsahuje: ..