Vector Optics Kompaktní dálkoměr VICTOPTICS 6×21 – zelený

Představujeme kompaktní dálkoměr od společnosti Victoptics, vašeho dokonalého společníka pro přesná měření v terénu. S šestinásobným zvětšením a rozsahem od 5 do 750 metrů je tento přístroj vaším nástrojem pro měření vzdálenosti, ať už v metrech nebo yardech. Tento dálkoměr je vybaven pozoruhodnou funkcí PinLock, která dokáže zaměřit cíle vzdálené až 300 metrů, a to i v případě, že jsou malé nebo nepolapitelné. Jeho režim skenování umožňuje rychlé vyhodnocení více cílů, a to vše s rychlou odezvou pouhých 0,3 sekundy. Tento dálkoměr vyniká především schopností úhlového měření, které vám poskytne přesné měření šikmých skutečných horizontálních, výškových a přímých vzdáleností. Díky…

Výrobce:

3 071  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat

Popis

Představujeme kompaktní dálkoměr od společnosti Victoptics, vašeho dokonalého společníka pro přesná měření v terénu. S šestinásobným zvětšením a rozsahem od 5 do 750 metrů je tento přístroj vaším nástrojem pro měření vzdálenosti, ať už v metrech nebo yardech.
Tento dálkoměr je vybaven pozoruhodnou funkcí PinLock, která dokáže zaměřit cíle vzdálené až 300 metrů, a to i v případě, že jsou malé nebo nepolapitelné. Jeho režim skenování umožňuje rychlé vyhodnocení více cílů, a to vše s rychlou odezvou pouhých 0,3 sekundy.
Tento dálkoměr vyniká především schopností úhlového měření, které vám poskytne přesné měření šikmých skutečných horizontálních, výškových a přímých vzdáleností. Díky kompaktní velikosti, která se vejde do dlaně, a intuitivnímu rozhraní, které obsahuje pouze tlačítka rozsahu a režimu, je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý.
Specifikace:

Zvětšení: 6x
Objektiv: 21 mm
Výstupní pupila: 15 mm
Povrchová úprava optiky: Plně potažená
Vzdálenost dosahu: 5-750 metrů
Úhlový rozsah: -70 až 70 stupňů
Dosah PinLock: 1,5 mm Až 300 metrů
Zorné pole: 6°
Velikost zaměřovacího dalekohledu: 12MOA
Režim skenování: Ano
Doba odezvy: 0,3s
Typ laseru: 905nM
Přesnost dosahu: ±1-at-1000Y/M,±2-at-2000Y/M
Úhlová přesnost: 1°
Nastavení ostrosti: 1,5°: Ano (okulárová čočka)
Rozměry: 98,5x77x37 mm / 3,8x3x1,4″
Hmotnost (netto): 125g
Materiál pouzdra: Materiál: plast s pryží
Typ baterie: CR2
Voděodolnost IPX4
Automatické vypnutí po 20 sekundách

Možnosti dosahu:

Reflexní cíl: 750 metrů
Budova (beton): 600 metrů
Velké stromy: 505 metrů
Golfová vlajka nebo jelen: 275 metrů

Dodávané příslušenství: čisticí hadřík, návod k použití, plastový klíč, popruh a pouzdro.