Vector Optics Magnifer MAVERICK-III 3×22 – Černý

Jednou z význačných vlastností zvětšovače Maverick-III je jeho 69mm dlouhý oční reliéf, který zajišťuje dostatečnou vzdálenost mezi okem a objektivem pro pohodlnou střelbu bez namáhání. Kromě toho je vybavena montáží SCTM-17 Flip Side Picatinny Mount, která umožňuje snadné nasazení a odpojení od střelné zbraně. Magnifier Maverick-III o průměru 36 mm a velikosti 1,4″ od spodní části ke středu kroužku je kompaktní a univerzální příslušenství, které lze použít s různými palnými zbraněmi. Ať už jste zkušený střelec, nebo začátečník, Magnifier Maverick-III je spolehlivý a účinný nástroj, který vám pomůže zlepšit přesnost a výkon na střelnici nebo v terénu. Pro kombinaci s kolimátorem Maverick gen III doporučujeme…

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 72 skladem

Porovnat

Popis

Jednou z význačných vlastností zvětšovače Maverick-III je jeho 69mm dlouhý oční reliéf, který zajišťuje dostatečnou vzdálenost mezi okem a objektivem pro pohodlnou střelbu bez namáhání. Kromě toho je vybavena montáží SCTM-17 Flip Side Picatinny Mount, která umožňuje snadné nasazení a odpojení od střelné zbraně.
Magnifier Maverick-III o průměru 36 mm a velikosti 1,4″ od spodní části ke středu kroužku je kompaktní a univerzální příslušenství, které lze použít s různými palnými zbraněmi. Ať už jste zkušený střelec, nebo začátečník, Magnifier Maverick-III je spolehlivý a účinný nástroj, který vám pomůže zlepšit přesnost a výkon na střelnici nebo v terénu.
Pro kombinaci s kolimátorem Maverick gen III doporučujeme zakoupit tuto montáž pro kolimátor: MAV-P08
Vlastnosti:

Zvětšení: 3x
Průměr objektivu: 22 mm
Výstupní pupila: 7,0 mm 
Délka: 103 mm
Výška: 36 mm od základny ke středu prstence
Hmotnost (netto): 290 g
Oční reliéf: 69 mm
Zorné pole (ft-at-100yds): 49 stop
Povrchová úprava optiky: Plně vícenásobná povrchová úprava
Odolnost proti nárazům, která je určena pro skutečnou palebnou ráži
Možnost nastavení směru a výšky
Slitina hliníku 6061-T6 v černém matném těle pokrytém gumovým krytem
S 30mm výklopnou stranovou montáží SCTM-17 Picatinny
Okulár s rychlým ladění zaostřování při nastavení okuláru

Balení obsahuje: 30mm flip side montáž, návod, čisticí hadřík a šestihranné klíče atd.