Vector Optics Montáž kolimátoru FRENZY Plus pro pistole typu G17 (MOS)

Představujeme ocelový adaptér MOS na VOD Footprint Pistol Red Dot od společnosti Vector Optics, který je navržen tak, aby zlepšil váš zážitek ze střelby díky přesnosti a odolnosti. Specifikace: Šířka: 25,4 mm Délka: 49 mm Montáž na pistoli: Kompatibilní s platformou MOS (RMR style) Celková výška: 4,7mm Typ šroubu Torx: 2 ks M3x6 Hmotnost: 26,5 g Materiál: Vyrobeno z robustní oceli č. 45 Povrchová úprava: elegantní černá matná Kompatibilita: Speciálně navrženo pro G17 a podobné pistole vybavené platformou MOS Půdorysná stopa: VOD, přizpůsobený pro bezproblémovou montáž řady Vector Optics FRENZY Plus SCRD-63  Konstrukce: přesné CNC obráběním Zvyšte svou přesnost, stabilitu a výkon v…

Výrobce:

584  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15706 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Představujeme ocelový adaptér MOS na VOD Footprint Pistol Red Dot od společnosti Vector Optics, který je navržen tak, aby zlepšil váš zážitek ze střelby díky přesnosti a odolnosti.
Specifikace:

Šířka: 25,4 mm
Délka: 49 mm
Montáž na pistoli: Kompatibilní s platformou MOS (RMR style)
Celková výška: 4,7mm
Typ šroubu Torx: 2 ks M3x6
Hmotnost: 26,5 g
Materiál: Vyrobeno z robustní oceli č. 45
Povrchová úprava: elegantní černá matná
Kompatibilita: Speciálně navrženo pro G17 a podobné pistole vybavené platformou MOS
Půdorysná stopa: VOD, přizpůsobený pro bezproblémovou montáž řady Vector Optics FRENZY Plus SCRD-63 
Konstrukce: přesné CNC obráběním

Zvyšte svou přesnost, stabilitu a výkon v terénu s precizně zkonstruovaným adaptérem pro připevnění kolimátoru na pistole, MOS na VOD Footprint. Vyzkoušejte vrchol řemeslného zpracování příslušenství pro palné zbraně díky společnosti Vector Optics.