Vector Optics Optika PARAGON 3×18 – Micro Prism

10 úrovní osvětlení, které se přizpůsobí jakémukoli prostředí, nabízí všestrannost od velmi jasného až po velmi tlumené, kompatibilní i s nočním viděním. Díky nastavení 1MOA je dosažení přesnosti bez námahy. Kompaktní, ale výkonná optika CQB Prism Optics o délce 77 mm je optimalizována pro náboje .223 5,56×45 mm. Osvětlený zaměřovač je vybaven středovým bodem 1MOA s kroužkem, zdokonalujícím ultra rychlou střelbu. Puškohled je zkonstruován tak, aby odolával přírodním vlivům, a jeho odolné robustní hliníkové pouzdro zajišťuje dlouhou životnost a zároveň se může pochlubit vodotěsností IP67 (30 minut, hloubka 1 metr). Pro bezkonkurenční rychlost a přesnost při střelbě na blízkou až…

Výrobce:

5 060  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

10 úrovní osvětlení, které se přizpůsobí jakémukoli prostředí, nabízí všestrannost od velmi jasného až po velmi tlumené, kompatibilní i s nočním viděním. Díky nastavení 1MOA je dosažení přesnosti bez námahy.
Kompaktní, ale výkonná optika CQB Prism Optics o délce 77 mm je optimalizována pro náboje .223 5,56×45 mm. Osvětlený zaměřovač je vybaven středovým bodem 1MOA s kroužkem, zdokonalujícím ultra rychlou střelbu.
Puškohled je zkonstruován tak, aby odolával přírodním vlivům, a jeho odolné robustní hliníkové pouzdro zajišťuje dlouhou životnost a zároveň se může pochlubit vodotěsností IP67 (30 minut, hloubka 1 metr). Pro bezkonkurenční rychlost a přesnost při střelbě na blízkou až střední vzdálenost je optika PARAGON 3×18 Micro Prism naprostou nezbytností.
Specifikace: 

Zvětšení: 3x
Objektiv: 18 mm
Výstupní pupila: 6 mm
Optická vrstva: Plně vícenásobná vrstva
Zorné pole: 7.4°
Zorné pole: 12,9 m při 100 metrech
Zorné pole: 38,8 stop při 100 metrech
Oční reliéf: 67,5 mm 
Hodnota kliknutí: 1 MOA
Rozsah elevace: a gt;40MOA
Rozsah směru větru: a gt;40MOA
Výška: 36 mm od spodní části ke středu
Délka: 77 mm
Hmotnost (netto): 223g (bez montáže)
Zaměřovač: VEPS-MBR leptané sklo
Nastavení paralaxy: 100 yardů
Povrchová úprava: černá matná
Osvětlení: Červená barva: 10 stupňů
Typ baterie: 1: CR2032
Odolnost proti nárazu a mlžení (plněno dusíkem)
Vysoce kvalitní hliníková slitina v odolném černém matném provedení
Okulár s rychlým zaostřováním při nastavení okulárové čočky -2 až 2
Integrovaný držák pro 21mm picatinny lištu

Příslušenství: zvýšená montáž, plastový klíč pro nastavení, šestihranné klíče, voštinová sluneční clona a čisticí hadřík atd.