Vector Optics Puškohled CONTINENTAL 1-8 x 24i ED Fiber (LPVO)

Continental 1-8 x 24i SFP přichází s vysoce kvalitní optickou soustavou čoček LaREE a VePRO s povrchovou úpravou FMC, která dokáže propustit až impozantních 93 procent světla. Díky tomu je puškohled ideální i pro situace se sníženou viditelností. Osnova se záměrným bodem osvětleným vláknem ED FIBER v 11ti stupních intenzity v červené barvě poskytuje rychlou změnu zvětšení až 8x. Napájený je baterií CR2032 (není součástí balení).  Jedná se o špičkovou prémiovou řadu, která v soutěži konkuruje optikám nejznámějších světových značek jako Vortex Razor a další. Nemlží se, nebudete do ní mžourat díky očnímu reliéfu 10 cm (4″ palce) a neuvidíte v ní ani…

Výrobce:

11 690  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Continental 1-8 x 24i SFP přichází s vysoce kvalitní optickou soustavou čoček LaREE a VePRO s povrchovou úpravou FMC, která dokáže propustit až impozantních 93 procent světla. Díky tomu je puškohled ideální i pro situace se sníženou viditelností.
Osnova se záměrným bodem osvětleným vláknem ED FIBER v 11ti stupních intenzity v červené barvě poskytuje rychlou změnu zvětšení až 8x. Napájený je baterií CR2032 (není součástí balení). 
Jedná se o špičkovou prémiovou řadu, která v soutěži konkuruje optikám nejznámějších světových značek jako Vortex Razor a další. Nemlží se, nebudete do ní mžourat díky očnímu reliéfu 10 cm (4″ palce) a neuvidíte v ní ani vnitřní kraje puškohledu díky zpracování Edge to Edge.
Tento LPVO puškohled disponuje leptaným VEC-T8M záměrným křížem umístěným ve druhé fokální rovině – SFP (záměrný kříž zůstává neměnný při změně přiblížení). Výšková a stranová korekce je uváděna v miliradiánech MRAD (také známých jako MIL), kde 1 klik = 0,1 MRAD. Rektifikační věžička elevace je vybavena funkcí Zero Reset. Korekce paralaxy je fixována na 100 yardů (91,44 m). Při otáčení rektifikačních věžiček vás provede tiché cvaknutí, což vám usnadní nastavení puškohledu bez odvracení zraku od cíle. Arateční mechanismus je vyroben z leteckého hliníku 7075 T6.
Věžičky mají velmi nízký profil, díky tomu můžete nad puškohled přidělat kolimátor pro situace, kde není čas změnit zvětšení zpět. Například pomocí montáže X-ACCU.
Všechny tyto prvky jsou zakomponovány do odolného těla s certifikací IP67, vyrobeného též z leteckého hliníku 6061 T6, což umožňuje puškohledu odolat zpětnému rázu až 750G (testováno i na ráži .338 Lapua Magnum).
Kovaný tubus z jednoho kusu má průměr 30 mm, a aby se čočky nemlžily v důsledku rychlých změn teplot, je puškohled plněný dusíkem. 

Obsah balení:

Puškohled Vector Optics Continental 1-8 x 24i SFP 
30mm montážní kroužky na RIS (Picatinny) lištu
Čistící utěrka
Manuál
Krytka objektivu
Náhradní věžička elevace