Vector Optics Puškohled VEYRON 6-24x44IR SFP

Veyron 6-24 x 44ir SFP přichází s vysoce kvalitní optickou soustavou čoček s povrchovou úpravou FMC. Osnova se záměrným bodem osvětleným v 6 stupních intenzity v červené barvě poskytuje rychlou změnu zvětšení až 24x. Napájený je baterií CR2032 (není součástí balení). Nemlží se, nebudete do ní mžourat díky očnímu reliéfu 9 cm a neuvidíte v ní ani vnitřní kraje puškohledu díky zpracování Edge to Edge. Tento puškohled disponuje MPR-V10 záměrným křížem s tečkou umístěným ve druhé fokální rovině – SFP (záměrný kříž zůstává neměnný při změně přiblížení). Výšková a stranová korekce je uváděna v miliradiánech MRAD (také známých jako MIL), kde 1 klik = 0,1 MRAD. Rektifikační věžička elevace je vybavena funkcí Zero Reset. Korekce paralaxy je možná od 10 yardů (9,15 m). Při otáčení rektifikačních věžiček vás provede cvaknutí, což vám…

Výrobce:

4 183  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

Veyron 6-24 x 44ir SFP přichází s vysoce kvalitní optickou soustavou čoček s povrchovou úpravou FMC. Osnova se záměrným bodem osvětleným v 6 stupních intenzity v červené barvě poskytuje rychlou změnu zvětšení až 24x. Napájený je baterií CR2032 (není součástí balení). Nemlží se, nebudete do ní mžourat díky očnímu reliéfu 9 cm a neuvidíte v ní ani vnitřní kraje puškohledu díky zpracování Edge to Edge.
Tento puškohled disponuje MPR-V10 záměrným křížem s tečkou umístěným ve druhé fokální rovině – SFP (záměrný kříž zůstává neměnný při změně přiblížení). Výšková a stranová korekce je uváděna v miliradiánech MRAD (také známých jako MIL), kde 1 klik = 0,1 MRAD. Rektifikační věžička elevace je vybavena funkcí Zero Reset. Korekce paralaxy je možná od 10 yardů (9,15 m). Při otáčení rektifikačních věžiček vás provede cvaknutí, což vám usnadní nastavení puškohledu bez odvracení zraku od cíle. 
Věžičky mají velmi nízký profil, díky tomu můžete nad puškohled přidělat kolimátor pro situace, kde není čas změnit zvětšení zpět. Například pomocí montáže X-ACCU.Všechny tyto prvky jsou zakomponovány do odolného těla s certifikací IPX4, vyrobeného z leteckého hliníku 6061 T6 s odolností 750g (odpovídá .338 LaPua Magnum). Kovaný tubus z jednoho kusu má průměr 30 mm, a aby se čočky nemlžily v důsledku rychlých změn teplot, je puškohled plněný dusíkem. 

Obsah balení:

Puškohled Vector Optics Veyron 6-24x44ir
30mm montážní kroužky na RIS (Picatinny) lištu
Čistící utěrka
Manuál
Krytka objektivu
Sluneční clona/killflash (plástev)