Vector Optics Puškohled VictOptics SVD 3-9×24 FFP

Představujeme puškohled VictOptics SVD 3-9×24 FFP – skutečný zázrak přesnosti a inovace pro náročné střelce. Puškohled VictOptics SVD je vybaven konstrukcí First Focal Plane, která zajišťuje, že velikost a dílčí napětí osnovy zůstávají přesné v celém rozsahu zvětšení, a poskytuje vám tak bezkonkurenční přesnost při jakékoli úrovni zvětšení. Čistota obrazu od okraje k okraji dále zvyšuje ostrost vidění a zajišťuje, že vám z dohledu neunikne žádný detail. Díky univerzálnímu faktoru zvětšení 3-9x můžete plynule přecházet mezi zásahy na krátkou a dlouhou vzdálenost a snadno se přizpůsobit různým scénářům. Dvě úrovně červeného podsvícení zajišťují viditelnost při slabém osvětlení a lze je pohodlně…

Výrobce:

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat

Popis

Představujeme puškohled VictOptics SVD 3-9×24 FFP – skutečný zázrak přesnosti a inovace pro náročné střelce.
Puškohled VictOptics SVD je vybaven konstrukcí First Focal Plane, která zajišťuje, že velikost a dílčí napětí osnovy zůstávají přesné v celém rozsahu zvětšení, a poskytuje vám tak bezkonkurenční přesnost při jakékoli úrovni zvětšení. Čistota obrazu od okraje k okraji dále zvyšuje ostrost vidění a zajišťuje, že vám z dohledu neunikne žádný detail.
Díky univerzálnímu faktoru zvětšení 3-9x můžete plynule přecházet mezi zásahy na krátkou a dlouhou vzdálenost a snadno se přizpůsobit různým scénářům. Dvě úrovně červeného podsvícení zajišťují viditelnost při slabém osvětlení a lze je pohodlně ovládat pomocí vypínače.
Leptaný zaměřovač ve stylu SVD ve spojení s krytem oka a okuláru poskytuje výjimečnou přesnost míření. Systém boční montáže, přizpůsobený pro pušky řady AK, zajišťuje bezpečné a spolehlivé upevnění.
Specifikace:

Zvětšení: 1,5 mm: 3-9x
Objektiv: 24 mm
Průměr okuláru: 38 mm 
Délka okuláru: 62mm
Výstupní pupila: 8,0-2,7 mm
Délka: 285mm 
Hmotnost (netto): 602 g (bez krytek objektivu)
Oční reliéf: 80-76,2 mm 
Zorné pole (na 100 yardů): 46-19 ft -at- 100yds
Povrchová úprava optiky: Plně vícenásobná vrstva
Zaměřovač: SVD zaměřovač
Hodnota kliknutí: 0,75MOA
Vyhodnocovací rozsah: 60MOA
Rozsah natočení: 60MOA
Nastavení paralaxy: 100 Yds
Povrchová úprava: černá matná
Osvětlení: 2 úrovně červené
Baterie: CR2032
Odolnost proti nárazu: 500 g
Voděodolnost: stupeň krytí IPX4
Materiál: vysoce kvalitní hliníkový odlitek

Tento puškohled je vyroben tak, aby vydržel náročné mise, je kompletně utěsněn a naplněn dusíkem, což zajišťuje odolnost proti vodě, mlžení a nárazuvzdornost. Puškohled VictOptics SVD 3-9×24 FFP – Redefinuje přesnost a kvalitu ve své kategorii.