Vector Optics VO boční Offset montáž 45° na RIS lištu

Boční offset montáž 45° na RIS lištu od Vector Optics je ideální pro instalaci na 21mm RIS (picatinny nebo weaver) lištu. Tato montáž má boční picatinny lištu otočenou pod úhlem 45 stupňů, což umožňuje snadný přístup k dodatečnému příslušenství jako jsou svítilny nebo laserové zaměřovače, zároveň udržuje vaši hlavní optiku ve středu zorného pole. S délkou 55 mm a celkovou výškou 17 mm poskytuje dostatečný prostor pro příslušenství bez překážení. Tato montáž je vyrobena z vysoce kvalitní slitiny hliníku s odolným matným černým povrchem, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Navržena pro ostré palné zbraně. Obsah balení: Boční offset montáž Hexagonální…

Výrobce:

175  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Boční offset montáž 45° na RIS lištu od Vector Optics je ideální pro instalaci na 21mm RIS (picatinny nebo weaver) lištu. Tato montáž má boční picatinny lištu otočenou pod úhlem 45 stupňů, což umožňuje snadný přístup k dodatečnému příslušenství jako jsou svítilny nebo laserové zaměřovače, zároveň udržuje vaši hlavní optiku ve středu zorného pole.
S délkou 55 mm a celkovou výškou 17 mm poskytuje dostatečný prostor pro příslušenství bez překážení. Tato montáž je vyrobena z vysoce kvalitní slitiny hliníku s odolným matným černým povrchem, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Navržena pro ostré palné zbraně.

Obsah balení:

Boční offset montáž
Hexagonální klíč