Vector Optics VO ocelové montážní kroužky 30mm, vysoké – Černá

Kvalitní a spolehlivý způsob montáže puškohledu na zbraň z dílny Vector Optics. Jedná se o ideální volbou pro náročné uživatele, kteří vyžadují spolehlivost a odolnost s ohledem na profesionální použití v armádě. Tato montáž zajišťuje stabilní a přesné upevnění puškohledu.Montáž je vyrobena z lehkých, ale pevných materiálů, což zajišťuje snadnou manipulaci a současně odolnost vůči nárazům a jiným vnějším vlivům. S pevnými šrouby s TORX hlavou T15 je montáž snadná a pevná, přičemž se minimalizuje riziko stržení šroubů i v náročných podmínkách. S touto montáží od Vector Optics můžete mít jistotu, že váš puškohled zůstane pevně a bezpečně umístěn, což zvyšuje přesnost a spolehlivost vaší zbraně.Navíc její kvalitní konstrukce a design přispívají k profesionálnímu vzhledu vaší výzbroje. Vector Optics nabízí různé typy montážních kroužků pro instalaci puškohledů na…

Výrobce:

584  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

Kvalitní a spolehlivý způsob montáže puškohledu na zbraň z dílny Vector Optics. Jedná se o ideální volbou pro náročné uživatele, kteří vyžadují spolehlivost a odolnost s ohledem na profesionální použití v armádě. Tato montáž zajišťuje stabilní a přesné upevnění puškohledu.Montáž je vyrobena z lehkých, ale pevných materiálů, což zajišťuje snadnou manipulaci a současně odolnost vůči nárazům a jiným vnějším vlivům. S pevnými šrouby s TORX hlavou T15 je montáž snadná a pevná, přičemž se minimalizuje riziko stržení šroubů i v náročných podmínkách.
S touto montáží od Vector Optics můžete mít jistotu, že váš puškohled zůstane pevně a bezpečně umístěn, což zvyšuje přesnost a spolehlivost vaší zbraně.Navíc její kvalitní konstrukce a design přispívají k profesionálnímu vzhledu vaší výzbroje.

Vector Optics nabízí různé typy montážních kroužků pro instalaci puškohledů na zbraně, abyste si mohli vybrat tu pravou montáž, která bude nejvíce vyhovovat vašemu střeleckému stylu:
A. pro tubusy 30 mm
klasické (rovné)ocelové vysokéocelové vysoké s QD upínánímocelové střední (medium)
Cantilever (prodloužené mimo osu kroužku)Cantilever 1,25 InchCantilever s nastavitelnou výškou
B. pro tubusy 34 mm X-ACCUvysokéstřední (medium)

Technické parametry:

Vnitřní průměr kroužku: 30mm
Středová výška: 38,1 mm / 1.5 palce (od spodu po střed)
Materiál: Ocel
Montáž: RIS lišta, typ 1913 Picatinny
Typ: Rovné (vysoké)
Barva: Matně černá

Upozornění:

Nepoužívejte více než 2nm točivého momentu na šrouby
Při instalaci montáže na RIS lištu doporučujeme použít točivý moment 2,8nmna matici uchycení
Navrženo pro tvrdé a náročné použití v armádě

Součástí balení je:

Montážní kroužky Vector Optics (2 kusy v balení)
Torx klíč