Vector Optics Zvýšená montáž kolimátoru FRENZY Plus na RIS lištu

Představujeme vysokou (zvýšenou) montáž určenou pro kolimátor FRENZY Plus Red Dot. Tato montáž je kompatibilní s 21mm lištou Picatinny/Weaver, což zajišťuje bezpečné uchycení na váš rail systém. Se stoupající výškou 19 mm poskytuje optimální linii zaměřovače a mířidel pro lepší přesnost. Patka/rozhraní VOD zaručuje pevné spojení. Tato montáž ve stylu konzoly, vyrobená pro montáž reflexního zaměřovače SCRD-63 Vector Optics Frenzy Plus 18×20 Line, nabízí absolutní souosost, což zvyšuje váš zážitek ze střelby. Montáž je vyrobena z prvotřídní hliníkové slitiny 6061-T6 a může se pochlubit odolnou černou matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje odolnost i atraktivní vzhled. Specifikace: Kompatibilita: 21mm RIS lišta Picatinny/Weaver…

Výrobce:

342  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15705 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Představujeme vysokou (zvýšenou) montáž určenou pro kolimátor FRENZY Plus Red Dot. Tato montáž je kompatibilní s 21mm lištou Picatinny/Weaver, což zajišťuje bezpečné uchycení na váš rail systém. Se stoupající výškou 19 mm poskytuje optimální linii zaměřovače a mířidel pro lepší přesnost. Patka/rozhraní VOD zaručuje pevné spojení.
Tato montáž ve stylu konzoly, vyrobená pro montáž reflexního zaměřovače SCRD-63 Vector Optics Frenzy Plus 18×20 Line, nabízí absolutní souosost, což zvyšuje váš zážitek ze střelby.
Montáž je vyrobena z prvotřídní hliníkové slitiny 6061-T6 a může se pochlubit odolnou černou matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje odolnost i atraktivní vzhled.
Specifikace:

Kompatibilita: 21mm RIS lišta Picatinny/Weaver
Půdorysná plocha: VOD
Výškový profil: 19mm stoupající
Délka: 46 mm 
Šířka: 31 mm 
Hmotnost (netto): 50g 
Materiál: Vysoce kvalitní hliníková slitina 6061-T6
Povrchová úprava: Odolná černá matná barva
Styl: Konzolový
Kompatibilita: Vhodné pro kolimátory SCRD-63 Vector Optics Frenzy Plus 18×20 Line