Ventum Gear Ledvinka Burrito(R) Multi Pouch Gen. 1 – Multicam

Burrito ledvinka – Vynikající volba pro každodenní potřeby Opaskových a ramenních ledvinek je k dispozici nepřeberné množství variant, ale většina z nich je málo prostorná, málo variabilní a už vůbec ne odolná. Ventum Gear proto vytvořil unikátní hybrid mezi ledvinkou a sumkou s názvem Burrito Multi Pouch. Tato ledvinka není jen pouhá svačinka, ale přímo hlavní chod mezi outdoorovou výbavou. No, posuďte sami! Srdcem ledvinky je hlavní komora (21 cm x 12 cm), která je kompletně tvořena lehkým materiálem z veluru. Zde lze připojit různé háčky. Díky vnitřnímu veluru zůstává taška flexibilní a lze ji přizpůsobit potřebám nositele. Hlavní komora je zakončena robustním zipem…

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 49 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15809 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Burrito ledvinka – Vynikající volba pro každodenní potřeby
Opaskových a ramenních ledvinek je k dispozici nepřeberné množství variant, ale většina z nich je málo prostorná, málo variabilní a už vůbec ne odolná. Ventum Gear proto vytvořil unikátní hybrid mezi ledvinkou a sumkou s názvem Burrito Multi Pouch. Tato ledvinka není jen pouhá svačinka, ale přímo hlavní chod mezi outdoorovou výbavou. No, posuďte sami!
Srdcem ledvinky je hlavní komora (21 cm x 12 cm), která je kompletně tvořena lehkým materiálem z veluru. Zde lze připojit různé háčky. Díky vnitřnímu veluru zůstává taška flexibilní a lze ji přizpůsobit potřebám nositele. Hlavní komora je zakončena robustním zipem a táhly Tacpull(R), které snadno zatáhnete i v rukavicích.
Na přední straně je laserově řezaný Molle panel z Cordura(R) laminátu (laser-cut), který leží horizontálně k tašce. To znamená, že na něj lze připojit další Molle doplňky, elastické šňůry, lightsticky a tužky či jinou výbavu “polní kanceláře”.
Zadní strana Burrito Pouch má skrytý úložný prostor zvláště vhodný pro citlivé předměty, jako jsou průkazy totožnosti / karty nebo hotovost. Na zadní straně jsou ušity čtyři průvlakové popruhy, což umožňuje uchycení ledvinky na vestě nebo jiné molle vazbě jako klasickou sumku. Také je možné připevnit tašku na řídítka kol nebo jiných dopravních prostředků jako motorky, koloběžky apod.
Bederní/ramenní popruh je nastavitelný podle velikosti a má dvě spony. Pokud je taška používána bez popruhu, lze spony úplně odstranit a schovat do skryté přihrádky. Díky svému designu lze Burrito bag používat univerzálně. Ať už jako taktickou sumku, EDC nebo na festivalu jako ledvinku.
Vyrobeno v Evropě
Materiál: 500D Cordura(R)Provedení: Multicam

Malá, lehká a odolná ledvinka je ideálním společníkem pro každodenní život!