Větrovka SNUGPAK(R) VAPOUR ACTIVE SOFT SHELL – olivová

Perfektní větrovka pro pěší turistiku v mokrých a větrných dnech s výjimečnou odolností vůči dešti. Vyrobena je z materiálu Paratex Micro, je prodyšná a odolná, ale stále měkká na dotek a extrémně lehká. Vapor Soft Shell nabízí vynikající ochranu před povětrnostními vlivy, stejně jako Vapor Active. Má totiž stejné vynikající vlastnosti, ale vnější vrstvu spojuje se speciální fleecovou podšívkou Thermal Suede One, jež výrazně zlepšuje tepelné vlastnosti bundy. Žádné mokro, pryč s potem Bunda z tkaniny Paratex Micro je lehká, větru-vzdorná, vodě-odolná a zároveň velmi dobře prodyšná. Také má skvělou schopnost odvodu potu. Bunda je navíc osazena kapucí se stahovacím okrajem na šňůrku s brzdou. Nepoužívanou kapuci lze skrýt do stojacího límce. Hlavní zapínání je uprostřed na zip po celé délce včetně stojacího límce. Stojací…

Výrobce:

3 000  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 5200 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Perfektní větrovka pro pěší turistiku v mokrých a větrných dnech s výjimečnou odolností vůči dešti. Vyrobena je z materiálu Paratex Micro, je prodyšná a odolná, ale stále měkká na dotek a extrémně lehká. Vapor Soft Shell nabízí vynikající ochranu před povětrnostními vlivy, stejně jako Vapor Active. Má totiž stejné vynikající vlastnosti, ale vnější vrstvu spojuje se speciální fleecovou podšívkou Thermal Suede One, jež výrazně zlepšuje tepelné vlastnosti bundy.
Žádné mokro, pryč s potem
Bunda z tkaniny Paratex Micro je lehká, větru-vzdorná, vodě-odolná a zároveň velmi dobře prodyšná. Také má skvělou schopnost odvodu potu. Bunda je navíc osazena kapucí se stahovacím okrajem na šňůrku s brzdou. Nepoužívanou kapuci lze skrýt do stojacího límce. Hlavní zapínání je uprostřed na zip po celé délce včetně stojacího límce. Stojací límec je navíc osazen stahováním na šňůrku s brzdou, což dokonale zabrání nepříjemnému vnikání chladu pod límec.
Zima od prochladlých rukou? Už ne
Na bundě nalezneme 2 boční kapsy se svislým vstupem zapínaným na zip určené nejen na ruce.
Benefity, o kterých musíte vědět:

jarní / podzimní (bunda) větrovka
softshell
lehká
větru-vzdorná
vodě-odolná
prodyšná
dobře odvádí pot
2 boční kapsy se svislým vstupem na zip na ruce
stojací límec se stahováním
zip uprostřed po celé délce
skrývatelná kapuce se stahovacím okrajem
vyrobeno ve Velké Británii

Další informace

Velikost

, , , , ,