Větrovka SNUGPAK(R) VAPOUR ACTIVE WINDTOP – černá

Perfektní větrovka pro pěší turistiku v mokrých a větrných dnech s výjimečnou odolností vůči dešti. Vyrobena je z materiálu Paratex Micro, je prodyšná a odolná, ale stále měkká na dotek a extrémně lehká. Vapor Active Windtop nabízí vynikající ochranu před povětrnostními vlivy. Sucho a tedy teplo Bunda z tkaniny Paratex Micro je lehká, větru-vzdorná, vodě-odolná a zároveň velmi dobře prodyšná. Bunda je navíc osazena kapucí se stahovacím okrajem na šňůrku s brzdou. Nepoužívanou kapuci lze skrýt do stojacího límce. Hlavní zapínání je uprostřed na zip po celé délce včetně stojacího límce. Někam uložit drobnosti nebo ohřát ruce? Ale samozřejmě. Na bundě nalezneme 2 boční kapsy se svislým vstupem zapínaným na zip určené nejen na ruce. Benefity, o kterých musíte vědět: jarní /…

Výrobce:

2 549  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 5211 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Perfektní větrovka pro pěší turistiku v mokrých a větrných dnech s výjimečnou odolností vůči dešti. Vyrobena je z materiálu Paratex Micro, je prodyšná a odolná, ale stále měkká na dotek a extrémně lehká. Vapor Active Windtop nabízí vynikající ochranu před povětrnostními vlivy.
Sucho a tedy teplo
Bunda z tkaniny Paratex Micro je lehká, větru-vzdorná, vodě-odolná a zároveň velmi dobře prodyšná. Bunda je navíc osazena kapucí se stahovacím okrajem na šňůrku s brzdou. Nepoužívanou kapuci lze skrýt do stojacího límce. Hlavní zapínání je uprostřed na zip po celé délce včetně stojacího límce.
Někam uložit drobnosti nebo ohřát ruce?
Ale samozřejmě. Na bundě nalezneme 2 boční kapsy se svislým vstupem zapínaným na zip určené nejen na ruce.
Benefity, o kterých musíte vědět:

jarní / podzimní (bunda) větrovka
lehká
větru-vzdorná
prodyšná
2 boční kapsy se svislým vstupem na zip na ruce
stojací límec
zip uprostřed po celé délce
skrývatelná kapuce se stahovacím okrajem
vyrobeno ve Velké Británii

Další informace

Velikost

, , , , ,