Nové

VORSK HI – CAPA CS Vengeance (VGP-00-08-BDS), blowback – modrá plus BDS

Ve srovnání se standardními 5.1 Hi-Capas VORSK se CS VENGEANCE vyznačuje novým nastavitelným zadním hledím, prodlouženou patkou zásobníku a zahrnutím možnosti připevnění plovoucí montáže BDS.  Značky na závěru jsou novým vzorem s několika předními výřezy odhalující rýhovanou vnější hlaveň. Společným rysem těchto Hi-Capas je zahrnutí Flash-Hideru, který pokrývá závitový adaptér 12 mm (CW) až 14 mm (CCW), díky čemuž jsou VORSK Hi-Capas „připraveny“ na namontovány tlumiče nebo Traceru. Uživatelé obdrží svůj VORSK VENGEANCE v magneticky uzamčené krabičce s držáky na suchý zip a ručním pouzdrem, které umožňuje použití krabice k vystavení a uložení doma, pokud si to uživatel přeje. Vlastnosti: možnost připevnění plovoucí montáže BDS 12 mm (CW) až 14 mm (CCW) závit výřezy na závěru funkční…

Výrobce:

5 841  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14152 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ve srovnání se standardními 5.1 Hi-Capas VORSK se CS VENGEANCE vyznačuje novým nastavitelným zadním hledím, prodlouženou patkou zásobníku a zahrnutím možnosti připevnění plovoucí montáže BDS. 
Značky na závěru jsou novým vzorem s několika předními výřezy odhalující rýhovanou vnější hlaveň. Společným rysem těchto Hi-Capas je zahrnutí Flash-Hideru, který pokrývá závitový adaptér 12 mm (CW) až 14 mm (CCW), díky čemuž jsou VORSK Hi-Capas „připraveny“ na namontovány tlumiče nebo Traceru.
Uživatelé obdrží svůj VORSK VENGEANCE v magneticky uzamčené krabičce s držáky na suchý zip a ručním pouzdrem, které umožňuje použití krabice k vystavení a uložení doma, pokud si to uživatel přeje.
Vlastnosti:

možnost připevnění plovoucí montáže BDS
12 mm (CW) až 14 mm (CCW) závit
výřezy na závěru
funkční pojistka na bobřím ocasu
vnější rýhovaná hlaveň
rozšířený Magwell
prodloužená patka zásobníku
Scaled Polymer VORSK Grip
kapacita zásobníku na 23 ran
Redukce z 12mm CW na 13,5mm CCW závitu

Pistole je poháněna plynem GreenGas.