Nové

WE XDM Compact 3.8

Reálnou předlohu této zbraně prodává firma Springfield Armory, Inc. Ve WE odvedli skvělou práci v napodobení a jako ostrá verze, tak i tato verze nese na svém závěru z obou stran značení. V přední části zbraně, najdete raily pro uchycení taktické svítilny nebo laseru. Závěr a hlaveň je kovová. Tělo zbraně je vyrobeno z kvalitního polymeru. Replika disponuje jak klasickou pojistkou, tak i pojistkou dlaňovou. Regulovatelný hop-up systém. Balení obsahuje 1x krátky zásobník na 18ran,3x prodloužení zásobníkové šachty pro dlouhý zásobník(který není součástí balení) ,2x zvětšení pažbičky,1x náhradní jezdec zásobníku a návod.

Výrobce:

2 623  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 2085 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Reálnou předlohu této zbraně prodává firma Springfield Armory, Inc. Ve WE odvedli skvělou práci v napodobení a jako ostrá verze, tak i tato verze nese na svém závěru z obou stran značení. V přední části zbraně, najdete raily pro uchycení taktické svítilny nebo laseru.
Závěr a hlaveň je kovová. Tělo zbraně je vyrobeno z kvalitního polymeru. Replika disponuje jak klasickou pojistkou, tak i pojistkou dlaňovou.
Regulovatelný hop-up systém.
Balení obsahuje 1x krátky zásobník na 18ran,3x prodloužení zásobníkové šachty pro dlouhý zásobník(který není součástí balení) ,2x zvětšení pažbičky,1x náhradní jezdec zásobníku a návod.