WELL APS SR-2 LRV (MB13D) plus dvojnožka plus optika

Replika byla vyrobena z kovových prvků a plastu. Tělo repliky, pažba a zásobník na 30 kuliček jsou vyrobeny z plastu. Ostatní prvky, jako je hlaveň, závěr, trubka pažby, rukojeť závěru, spoušť a 22mm lišta RIS, jsou vyrobeny z kovu. Noha pažby je vyrobena z gumy. Po vyšroubování dvou šroubů se replika rozloží na dvě části: sestavu hlavně se spoušťovým mechanismem a tělo repliky. Ergonomické tělo bylo vyrobeno z odolného plastu. Pohodlná pistolová rukojeť a pažba způsobují, že replika dokonale padne do ruky a střelba z ní je velmi pohodlná. Velmi důležitá je také pažba, která je nastavitelná pomocí podložek a…

Výrobce:

3 110  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 1690 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika byla vyrobena z kovových prvků a plastu. Tělo repliky, pažba a zásobník na 30 kuliček jsou vyrobeny z plastu. Ostatní prvky, jako je hlaveň, závěr, trubka pažby, rukojeť závěru, spoušť a 22mm lišta RIS, jsou vyrobeny z kovu. Noha pažby je vyrobena z gumy. Po vyšroubování dvou šroubů se replika rozloží na dvě části: sestavu hlavně se spoušťovým mechanismem a tělo repliky.
Ergonomické tělo bylo vyrobeno z odolného plastu. Pohodlná pistolová rukojeť a pažba způsobují, že replika dokonale padne do ruky a střelba z ní je velmi pohodlná. Velmi důležitá je také pažba, která je nastavitelná pomocí podložek a umožňuje zaujmout pohodlnou polohu každému střelci za podmínky správného nastavení její délky. Konstrukce pažby a pistolové rukojeti jsou převzaty z variant existujících u mnoha karabin a útočných pušek, což umožňuje jejich výměnu, kdykoli to uživatel považuje za nutné.
Taková konstrukce umožňuje plné přizpůsobení anatomii střelce, a co z toho vyplývá – zůstat nehybný po delší dobu, což v případě odstřelovače hraje zásadní roli.
Na spodní části těla je umístěna RIS lišta, která umožňuje montáž dvojnožky, jež je součástí sady a která zaručuje lepší stabilitu při střelbě. Hlaveň je zakončena zábleskovým krytem.
Součástí sady je zaměřovač s 4-9násobným zvětšením a průměrem objektivu 30 mm, který se montuje na horní lištu RIS. Samotný zaměřovač je vybaven sadou menších lišt RIS, které umožňují připevnit další menší zařízení jako například laserové zaměřovací zařízení.
Balení obsahuje:

airsoftová manuální replika
zásobník na 30 kuliček
sada nářadí
rychlonabíječ
dvojnožka
zaměřovač