WILEY X Brýle GRAVITY Black ops smoke grey lens/Matte black frame

Kombinace matně černého rámečku s kouřovými skly dělá z Wiley X Gravity elegantní, ale zároveň velmi praktické brýle. Symbol „Black ops“ dává nositeli jistotu, že rámeček i čočky zcela minimalizují odrážení světla a brýle vás svými záblesky nikdy neprozradí. Polykarbonátové čočky vykazují extrémní odolnost a odfiltrují 100 procent UV záření. Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 14-20 procent maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Vynikající za jasných až oslňujících světelných podmínek. Ochranné vlastnosti brýlí jsou certifikované podle standardů ANSI. Ty jsou navíc v této sérii umocněny možností připnout na rámečky gasket ze speciální pěny. Ten zabraňuje průniku jakéhokoli znečištění, proudícího vzduchu či odraženého slunečního…

Výrobce:

2 916  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9045 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kombinace matně černého rámečku s kouřovými skly dělá z Wiley X Gravity elegantní, ale zároveň velmi praktické brýle. Symbol „Black ops“ dává nositeli jistotu, že rámeček i čočky zcela minimalizují odrážení světla a brýle vás svými záblesky nikdy neprozradí.
Polykarbonátové čočky vykazují extrémní odolnost a odfiltrují 100 procent UV záření. Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 14-20 procent maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Vynikající za jasných až oslňujících světelných podmínek.
Ochranné vlastnosti brýlí jsou certifikované podle standardů ANSI. Ty jsou navíc v této sérii umocněny možností připnout na rámečky gasket ze speciální pěny. Ten zabraňuje průniku jakéhokoli znečištění, proudícího vzduchu či odraženého slunečního záření pod brýle a oči jsou tak dokonale chráněny.
Brýle jsou vhodné pro střelbu, ale i pro jakékoli outdoorové aktivity.
Rozměry:
Šířka brýlové čočky : 63 mm
Výška brýlové čočky : 40 mm
Délka stranice : 119 mm
Šířka nosníku : 17 mm
100procent ORIGINÁL
Samolepka 100procent ORIGINÁL se nachází na každém balení brýlí Wiley X , které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Brýle Wiley X pouze od autorizovaných prodejců!